Rothair do Leanaí 14 Bliana
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | 7'21 Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 12 14 16 18 20 |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Coscán Dúbailte V |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cruach |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | HBJB-TT |
| Fionraí Forc | Tá |
| Meáchan comhlán | 12kg |
| Meáchan Glan | 10 kg / méid difriúil |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1.2 |
| Cumas Luchtaithe | 200kg |
| Ainm Táirge | Rothar leanaí nua saor 2021 na Síne |
| Eochairfhocail | Rothar leanaí nua saor 2021 na Síne |
| Dath | Is féidir dath a shaincheapadh |
| Coscán | Coscán Diosca |
| Fráma | Hi-ten Cruach |
| Cineál roth | Rothaí labhair 12'14'16'18'20'22 orlach nó rothaí amháin |
| Catagóir | Rothar saill do dhaoine fásta, rothar sneachta, rothar sléibhe fatbike sléibhe |
| OEM | Lógó do Chustaiméirí OEM |
| Teastas | ISO9001 CE |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 1pcs/carton nó de réir riachtanais an chustóra. |
| Port | PORT TIANJIN |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 100X29X50 cm |
| Meáchan comhlán aonair: | 15.000 kg |
| Cumas Soláthair | 10000 Carton/Carton in aghaidh na Ráithe |


Ag cur leis an eispéaras marcaíochta, ionsúnn ár 38-forc tosaigh feadán tiubhaithe suaitheadh, rud a chinntíonn turas mín agus rialaithe thar tír-raon éagsúla. Cuireann an diallait leathair neamhlonrach compordach cadáis ard leaisteach teagmháil le só leis an turas, rud a ligeann do dhéagóirí taitneamh a bhaint as seisiúin leathnaithe rothaíochta gan cur isteach ar chompord.


Tá cáilíocht ríthábhachtach, agus tá lúibín bun séalaithe le haghaidh frithchuimilte laghdaithe agus marthanacht níos fearr ar ár Rothair le haghaidh 14-Bliain d'Aois. Cinntíonn na cosa rónáin iasc-chruthach leathnaithe agus tiubhaithe cobhsaíocht agus rialú, rud a thugann muinín do marcaigh óga a dtimpeallacht a iniúchadh.


Tá inacmhainneacht ríthábhachtach, agus cuireann ár ndíolachán díreach sa mhonarcha pointe praghais fabhrach ar fáil do na rothair lánghnéithe seo. Cuirimid fáilte roimh fhiosrúcháin agus orduithe, ag cur fáilte roimh thuismitheoirí agus déagóirí araon taithí a fháil ar an gcónascadh foirfe idir stíl, compord agus feidhmíocht. Scaoil spiorad na heachtraíochta lenár Rothair le haghaidh 14-Blianta na Bliana, áit a n-éiríonn le gach turas turas cuimhneacháin i dtreo neamhspleáchais agus taiscéalaíochta.
Clibeanna Te: rothair do leanaí 14 bliana d'aois, rothair tSín do dhaoine 14 bliana d'aois monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leanaí Cóimhiotal Alúmanam
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin





