Fráma Cóimhiotal Maignéisiam Rothar Leanaí
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 12" 14" 16" 18" 20" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Coscán Caliper |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Rothaí Traenála | Tá |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | NTL-LT |
| Fionraí Forc | NÍL |
| Meáchan comhlán | 10kg |
| Meáchan Glan | 9kg |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1 m |
| Cumas Luchtaithe | 50 kg |
| Branda | Beinafu |
| Aois | 3-12 Blianta Leanaí |
| diallait | Diallait chompordach |
| Péint | Péint um Chaomhnú Comhshaoil |
| Ciseán | Sreang Cruach |
| Fillte | níl |
| Bonn | 2.5 |
| Teastas | CCC |
| Dath | Dearg Glas Liath Gorm |
| Lógó | OEM Made.welcome Lógó Saincheaptha |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 85% SKD nó 100% CKD nó mar riachtanas an chustaiméara. |
| Cumas Soláthair | 2000 Píosa/Píosa sa tSeachtain |

Ag tabhairt isteach ár Rothair Leanaí le Fráma Cóimhiotail Maignéisiam, iontais réabhlóideach a ndearnadh innealtóireacht air do mharcaithe óga atá ag lorg cothromaíocht foirfe sábháilteachta, stíle agus spleodar. Arna dhéanamh le nuálaíocht agus le cruinneas, seasann an rothar seo amach mar chomhartha cáilíochta agus marthanachta, rud a thugann eispéireas marcaíochta gan sárú do leanaí ar mian leo eachtraíochta agus iontaofacht.

Ag croílár an rothair eisceachtúil seo tá a fhráma comhtháite cóimhiotal maignéisiam den ghrád eitlíochta úrscothach, teist ar innealtóireacht cheannródaíoch. Cinntíonn an fráma éadrom ach láidir seo cobhsaíocht agus inaistritheacht optamach, rud a ligeann do marcaigh óga a dtimpeallacht a iniúchadh go muiníneach. Leathnaíonn comhtháthú cóimhiotal maignéisiam go dtí na rothaí, rud a ráthaíonn ní hamháin marthanacht ach freisin feabhas a chur ar fheidhmíocht iomlán an rothair.

Mar chomhlánú ar a ard-thógáil, tá bailchríoch péinte iontach neamhdhíobhálach don chomhshaol ag Rothar na bPáistí. Ní hamháin go gcuireann sé seo le galántacht ach léiríonn sé freisin ár dtiomantas do mhonarú éic-chomhfhiosach. Ní hamháin go dtarraingíonn dathanna bríomhara an rothair aird ach cuireann siad freisin le pláinéad níos glaise, ag taispeáint an meascán foirfe de stíl agus freagracht chomhshaoil.

Bíonn tosaíocht ag sábháilteacht, agus tá an rothar seo feistithe le soilse stiúir le haghaidh infheictheacht fheabhsaithe le linn coinníollacha íseal-éadrom, ag cinntiú go bhfeictear leanaí i gcónaí ar an mbóthar, ag cothú timpeallacht marcaíochta slán. Soláthraíonn na coscáin diosca tosaigh agus cúil cumhacht stoptha sofhreagrach agus iontaofa, ag tairiscint suaimhneas intinne do thuismitheoirí agus ag cinntiú stop réidh rialaithe nuair is gá.
Déantar rothaí an rothair a thógáil freisin le cóimhiotal maignéisiam, ag cur lena marthanacht agus a neart. I dteannta le boinn tiubh frith-sciortha caitheamh-resistant, tairgeann na rothaí seo tarraingt eisceachtúil ar ghnéithe éagsúla, rud a ráthaíonn turas cobhsaí agus slán. Chun cabhrú le marcaigh óga a n-iarmhéid a fháil, tá rothaí cúnta ciúine san áireamh ar an dá thaobh, ag soláthar cobhsaíochta breise go dtí go bhfaigheann siad muinín a bheith ag marcaíocht go neamhspleách.
Tá compord thar a bheith tábhachtach, agus tá diallait ard-leaisteachais ar an Rothar Leanaí a sholáthraíonn eispéireas suíocháin plush agus compordach. Cinntíonn an dearadh tuisceanach seo gur féidir le leanaí taitneamh a bhaint as a gcuid turais ar feadh tréimhsí fada gan míchompord nó tuirse.
Thairis sin, tuigimid luach an ama agus an áisiúlacht do thuismitheoirí. Chun an próiseas tionóil a shimpliú, tagann an rothar seo 95% réamhshuiteáilte, rud a íoslaghdaíonn an iarracht is gá chun é a shocrú. Ciallaíonn sé seo gur féidir le leanaí dul ar a n-eachtraí rothaíochta beagnach díreach tar éis díbhorsála.
Go hachomair, athsainmhíníonn ár bhFráma Cóimhiotal Maignéisiam Rothar Leanaí an caighdeán d'eispéiris rothaíochta leanaí. Leis na gnéithe nuálacha, gnéithe sábháilteachta níos fearr, dearadh cairdiúla don chomhshaol, agus béim ar chompord, ní hamháin modh iompair é an rothar seo; tá sé ina chompánach do thaiscéalaithe óga, a chothaíonn grá d’eachtraí faoin aer agus a sábháilteacht agus a dtaitneamh a chinntiú ag an am céanna. Déan infheistíocht in an-áthas ar thiomána do linbh agus féachaint orthu pedal a mbealach isteach i ndomhan féidearthachtaí gan teorainn.
Clibeanna Te: leanaí rothar fráma cóimhiotal maignéisiam, leanaí tSín rothar maignéisiam fráma cóimhiotal monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Cóimhiotal Maignéisiam Rothar Cailíní
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




