Kids Rothar 18 Orlach Leanaí Rothar
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Fionraí Forc | Tá |
| Córas coscánaithe | Coscán diosca meicniúil/coscán hiodrálach |
| Méid Rothaí | 700c,23c,25c,28c |
| Giaranna | 21 Luas |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | HBJB-JB--T8 |
| Leithead na mBonn | 26*2.6" |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Cineál Fráma | Fráma Iomlán Shockingproof |
| Cineál Pedal | Gnáth-throid/cóimhiotal |
| Cumas Luchtaithe | 200kg |
| Fad (m) | 1.8 |
| Meáchan Glan | 15kg |
| Meáchan comhlán | 17kg |
| Córas athraithe luais | Shimano/ ltwo/Microshift |
| Córas coscáin | coscán diosca meicniúil/coscán hiodrálach |
| Roth | roth labhair/roth scian |
| Ábhar fráma | cruach ardcharbóin |
| Pedal | PVC / cóimhiotal pedal |
| Forc tosaigh | 38 forc taise tiubhaithe |
| Bonn | Tíre11 |
| Slabhra | slabhra suite |
| Roth túr | roth túr suite |
| Sonraí Pacáistithe | cartán |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 136×21X73 cm |
| Meáchan comhlán aonair: | 15.000 kg |


Leagann an forc tosaigh tiúsraithe 38-feadán an bhunsraith le haghaidh taistil chobhsaí agus shlán, rud a chinntíonn gur féidir le rothaithe óga dul i ngleic go muiníneach le tír-raon éagsúla. Agus é in éineacht le boinn tiubhaithe ard-ábhar, cinntíonn an rothar seo tarraingt den scoth, rud a chuireann ar chumas leanaí iniúchadh gan stró agus iad ag cothú muiníne as a gcumas rothaíochta.


Buaileann an stíl le feidhmiúlacht leis an imeall stua meilte T díreach-chiseal alúmanaim, ina bhfuil maisiúcháin stiallacha datha a chuireann teagmháil bheoga leis an rothar. Ní hamháin go bhfeabhsaíonn an taobh istigh péint ard-snasta an aeistéitiúil iomlán ach cinntíonn sé freisin fad saoil, ag seasamh in aghaidh caitheamh agus cuimilt chun an rothar a choinneáil cuma úr agus tarraingteach.


Tá inacmhainneacht ríthábhachtach, agus cuireann ár ndíolachán díreach sa mhonarcha pointe praghais fabhrach ar fáil, rud a fhágann go bhfuil an Rothar Leanaí lán-ghnéithe seo inrochtana do thuismitheoirí atá ag lorg rogha iontaofa agus cairdiúil don bhuiséad. Cuirimid fáilte mhór roimh fhiosrú agus ordú, rud a ligeann do do leanbh dul i mbun eachtraí iomadúla le rothar a mheascann sábháilteacht, compord agus stíl gan uaim. Glac le lúcháir na taiscéalaíochta óige agus spraoi gníomhach lenár Rothar Páistí 18-orlach, áit a bhfuil gach turas mar chéim i dtreo grá do ghníomhaíochtaí lasmuigh agus stíl mhaireachtála shláintiúil, gníomhach a chothú.
Clibeanna Te: páistí rothar 18 orlach leanaí rothar, tSín páistí rothar 18 orlach leanaí monaróirí rothar, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Spóirt Allamuigh Rothar Leanaí 22 Orlach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







