Rothar Mac Léinn
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 26" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | V Coscán |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Cineál Fráma | Fráma Iomlán Shockingproof |
| Leithead na mBonn | 26*2.5" |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | KAQ-MK |
| Fionraí Forc | Tá |
| Meáchan comhlán | 18 |
| Meáchan Glan | 16 |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1.7 |
| Cumas Luchtaithe | 160kg |
| Port | Calafort Tianjin nó mar iarratas custaiméara Rothar Cathrach Faiseanta Rothar do Mhná OEM Lady Rothair Dea-Cháilíochta Mná rothar cathrach rothar |
| Cumas Soláthair | 5000 Píosa/Píosa sa tSeachtain |


Cuir do indibhidiúlacht in iúl lenár Rothar Mac Léinn, atá ar fáil i raon bríomhar dathanna a oireann do gach blas. Is é an rud a shocraíonn an rothar seo ná an rogha le haghaidh dath a shaincheapadh, rud a ligeann do mhic léinn a gcuid turasanna a phearsantú agus ráiteas a dhéanamh a léiríonn a bpearsantacht uathúil. Ó dathanna clasaiceacha go dathanna trom agus bríomhar, tá na roghanna chomh héagsúil leis na mic léinn a thiománaíonn iad.


Chun freastal ar riachtanais éagsúla na mac léinn, tá ár rothar ar fáil i méideanna éagsúla, ag cinntiú oiriúnach compordach agus saincheaptha do gach rothaí. Déanann an inoiriúnaitheacht seo ár Rothar Mac Léinn feiliúnach do mhic léinn de gach aois, ó marcaigh óga go dtí iad siúd atá ag seoladh campais ollscoile. Tá sé mar aidhm ag an tsolúbthacht ó thaobh méide eispéireas marcaíochta saincheaptha a sholáthar, ag cur san áireamh riachtanais uathúla gach dalta.

Clibeanna Te: rothar mac léinn, monaróirí rothair mac léinn tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Óige
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




