Menadult Rothar Sléibhe
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Ábhar Forc | Cóimhiotal Alúmanam |
| Fionraí Forc | Tá |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Méid Rothaí | 26" |
| Giaranna | 21 Luas |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | FSD-TS5H |
| Leithead na mBonn | 26*2.125" |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin, an tSín |
| Ainm branda | BICYSTR |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Cumas Luchtaithe | 120kg |
| Fad (m) | 1.6 |
| dath | dubh dearg glas bán nó custormzition |
| lógó | YM/stoirm chuasaithe |
| Méid | 24 orlach, 26 orlach, 28 orlach |
| teastas | CE |
| Coscán | Coscán Diosca / coscán V |
| diallait | Compordach |
| Bonn | Wanda nó Kenda nó eile |
| Ainm Táirge | rothar sléibhe mtb ar díol siopa ar líne |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | SKD/CKD/AB,85%SKD/50%SKD 1PCS/CTN nó 2PCS/CTN CKD, 4 PCS/CTN aon phacáil mar a iarrtar ort do rothar sléibhe fs mtb ar díol siopa ar líne / comprar rothaíocht rothar sléibhe díol ar líne / siopa rothar |
| Cumas Soláthair | 80000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa Rothar sléibhe bicicletas ar ardchaighdeán Alibaba |

Ag tabhairt isteach ár Rothar Sléibhe MenAdult, sárshaothar innealtóireachta agus dearaidh atá déanta go cúramach do mharcaithe paiseanta ar mian leo eachtraíochta agus feidhmíocht araon. Ní modh iompair amháin atá sa rothar eisceachtúil seo; tá sé ina gheata chuig eispéiris spleodracha amuigh faoin aer, a chomhcheanglaíonn nuálaíocht, marthanacht, agus stíl chun eachtra marcaíochta gan mheaitseáil a sheachadadh ar thír-réimsí éagsúla.

Ag croílár an rothair eisceachtúil seo tá a fhráma rothair sléibhe alúmanaim 27.5-orlach le trí acastóir, rud a léiríonn buaic na hinnealtóireachta nua-aimseartha. Agus é péireáilte go gan uaim leis an bhforc tosaigh glasála hiodrálach 27.5 ghualainn-rialaithe uile-alúmanam, cuireann an rothar seo ionsú turraing níos fearr agus láimhseáil beacht ar fáil. Cibé an bhfuil tú ag seoladh cosáin charraigeacha nó ag dul i ngleic le cnoic ghéar, cinntíonn an rothar seo cobhsaíocht agus muinín nach bhfuil chomh maith céanna.

Déan gléasadh suas le haghaidh aistrithe fearas gan uaim leis an aistriú Shimano SL-SLM4100 1*10s, ag tairiscint raon leathan luasanna do thír-réimsí éagsúla. Ráthaíonn an derailleur cúil SHIMANO RD-M5120-SGS aistriú réidh agus beacht, ag cinntiú an fheidhmíocht is fearr fiú i gcoinníollacha dúshlánacha. Agus coscáin diosca ola SHIMANO MT200 ag soláthar cumhachta stopála iontaofa, is féidir leat dul i ngleic go muiníneach as sleachta géara agus coirnéil daingean.
Clibeanna Te: rothar sléibhe menadult, monaróirí rothar sléibhe menadult tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Sléibhe do Dhaoine Fásta
Next2: Gan Fhaisnéis
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




