Cluiche Rothar Drift Trí Roth
Réamhrá Táirgí
| Tréithe eile | |
| Aois | 6-8 bliana, 8-12 bliain |
| Ábhar Rothaí | Eile |
| Ábhar Coirp | Cruach |
| Infhillte | NÍL |
| Suíochán san áireamh | Tá |
| Uimhir Rotha | Trí |
| Airde Inchoigeartaithe | NÍL |
| Luas uasta | < 3.6km/u |
| solas san áireamh | Tá |
| Uimhir Mhúnla | JLKJ- DP3 |
| Ceallraí | 36V 3.0Ach Ceallra Li-ian |
| Mótar | Mótar gan scuab 36V 150W |
| Ualach uasta | 65kg |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Roth Tosaigh | Roth 5.5inch |
| Roth Cúil | Roth PU |
| Láimhseáil | Luas Athróg |
| Am Muirir | 3-4uair an chloig |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáiste: 1PCS/CTN Méid CTN: 57×44x21CM GW/NW: 9/8KGS 40HQ: 1280PCS |
| Port | Ningbo / Shanghai |
| Cumas Soláthair | 36000 Socraigh/Tacar in aghaidh na Míosa |


Tú féin a thumadh i ndomhan spleodar leis an gcumas srutha 360 céim, a ligeann do marcaigh máistreacht a fháil ar ainlithe dána agus taithí a fháil ar ghné nua den marcaíocht. Soillsigh do chosán le stíl ag baint úsáide as na soilse bríomhara a adornann an roth chúl PU 70mm, ag cruthú taispeáint amhairc iontach agus tú ag dul tríd an gcomharsanacht.


Agus é á chumhachtú ag mótair iontaofa 36V 250W gan scuab agus ceallraí litiam 36V 3.0Ah/3.6Ah, cinntíonn an rothar sruthaithe seo turas cumhachtach gan uaim. Cuireann an casadh casadh, a thairgeann féidearthachtaí sníomh gan teorainn, teagmháil spraíúil leis an eispéireas rothaíochta, ag spreagadh cruthaitheacht agus forbairt scileanna.

Fáilte chuig fiosrú agus ordú – lig don Rothar Drift Trí Roth do choincheap rothaíochta a ath-shainmhíniú, ag déanamh eachtra spraíúil do gach turas. Glac le todhchaí an tsúgartha faoin aer lenár rothar srutha ardcháilíochta, gné-saibhir agus buiséad-chairdiúil do dhaoine óga agus óg araon.
Clibeanna Te: rothar sruth trí roth, an tSín monaróirí rothar sruth trí roth, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Drift Trike Leictreach
Next2: Dublin Drift Leictreach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








