Scútar Leictreach do Leanaí 6 Bliana
Réamhrá Táirgí
| Mír Uimh: | SMT-S4 |
| Mótar: | 110w |
| Cineál Ceallra: | ceallraí litiam |
| Cadhnra% 3a | 24V2.5Ah |
| Voltas Luchtaithe: | 24V1A |
| Am Muirir: | 2-3H |
| Luas barr: | 14 Km/u |
| Uasfhad: | % 7b% 7b0% 7d% 7dKm |
| Cumas dreapadóireachta uasta: | 10 gcéim |
| Ualach uasta: | 60kg |
| Méid na mbonn: | 6.5 orlach |
| Coscán: | E coscán |
| Lampa Atmaisféar: | solas ceann + solas coise |
| Bluetooth% 3a | le |
| N.W./G.W.: | 7.0KG/8.0KG |
| Méid Neamhfhillte: | 80*34*89cm |
| méid bosca datha: | 83*14*37CM |
| méid cartán: | 84.5 * 15.5 * 38.5CM |
| Port% 3a | Calafort Shanghai/NINGBO |
Ár Scooters Leictreach a thabhairt isteach do 6-Bliain d'Aois: áit a dtagann an tsábháilteacht le spleodar, agus fanann eachtraíochta le gach casadh agus casadh! Agus iad á gcumhachtú ag mótar láidir 110W agus á bhreoslaítear ag ceallraí litiam 24V 2.5Ah ard-acmhainne, athsainmhíníonn na scútair seo am súgartha. Ní hamháin go bhfuil siad neamhdhíobhálach don chomhshaol, ach tá éifeachtacht eisceachtúil acu freisin, ag cinntiú go bhfuil gach turas ní hamháin thrilling ach freisin éicea-chomhfhiosach.

Deartha leis an aird is fearr ar shábháilteacht agus ar thaitneamhacht, tá soilse stiúir bríomhar ag na scútair seo. Ní hamháin go gcuireann na soilse seo bua stylish; cuireann siad le hinfheictheacht, rud a fhágann go bhfuil turais oíche chomh sábháilte agus chomh taitneamhach leo siúd i rith an lae. Pictiúr do leanbh, a scútar maisithe leis na soilse soilsithe seo, ag cúrsáil faoi na réaltaí le muinín agus stíl.
Is é an rud a leagann amach ár scútair leictreacha go fírinneach ná an dearadh atá éasca le húsáid. Le taispeáint LCD caol, is féidir le marcaigh óga monatóireacht a dhéanamh gan stró ar a luas agus ar a saol ceallraí, rud a thugann taithí marcaíochta gan uaim agus iomasach dóibh. Ní gné amháin í an tsábháilteacht; is é ár bpríomhthosaíocht. Tá na scútair seo deartha go cúramach le hábhair dhaingean agus le teicneolaíocht chun cinn, rud a chinntíonn turas cobhsaí agus slán do leanaí. Is féidir le tuismitheoirí a bheith éasca a fhios acu go bhfuil a gcuid fiontaróirí beaga ag fiosrú an domhain ar fheithicil shábháilte iontaofa.

Ach ní feithiclí amháin iad na scútair seo; is geataí iad chuig eachtraí gan teorainn. Agus mótar cumhachtach á thiomáint chun cinn acu agus cadhnra fada buan ag coinneáil an spraoi beo, is féidir le páistí dul ar uaireanta taiscéalaíochta. Cibé an bhfuil siad ag cúrsáil na cosáin chomharsanachta, a gcuid gáire ag comhchuibhiú le cromáin an scútar, nó ag fiontair ar éalaithe lasmuigh, geallann na scútair leictreacha seo turas spreagúil gach uair.

Seachas a bheith ina modh iompair, cuimsíonn na scútair seo spiorad na heachtraíochta. Is cuirí iad chun fionnachtain, chun a shamhlú, agus chun spraoi. Is turas é gach casadh den scóig a bhfuiltear ag fanacht le teacht, agus taiscéalaíocht nua gach cas den roth. Tá sé níos mó ná scútar; is ticéad é chuig domhan ina bhfuil gach turas ina eachtra ag fanacht le tarlú. Mar sin, cuirigí tús leis an taiscéalaíocht – mar is tús na heachtra leis na Scooters Leictreacha atá againn do 6-Bliain d'Aois, sult an turas.
Clibeanna Te: scútair leictreacha do leanaí 6 bliana d'aois, scútair leictreacha tSín do leanaí 6 bliana d'aois monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Electric Scooter Kids Foldable
Next2: Scútar Leictreach do Lapadán
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








