Scútar Iarmhéid Auto 2 Roth
Téigh isteach i dturas leictreach leis an Scútar Iarmhéid Uathoibríoch 2 Roth, iontas dearaidh a cheanglaíonn feidhmiúlacht le bua. Soilsíonn an scútar seo le ceannsoilse Bluetooth LED le haghaidh infheictheacht oíche, arna chomhlánú ag soilse bríomhar RGB a iompaíonn gach turas ina seónna iontach. Tá an tsábháilteacht ríthábhachtach, le pedalanna neamh-duillín agus mótar dé-mhol a gheallann turais thapa, iontaofa. Is rogha iontach é dóibh siúd nach bhfuil nua ag scútair chothromaithe, ag tairiscint cuar foghlama gan stró agus eispéiris spleodracha.
Réamhrá Táirgí
| Voltas | 36V |
| Infhillte | NÍL |
| Raon Per Muirear | 5-10km |
| Luas uasta | <30km/h |
| Tréithe eile | |
| Áit Tionscnaimh | Zhejiang, an tSín |
| Cumhacht | 201-500w |
| Cineál Cliste | Bluetooth, leictreonach |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | MBT-8CHDQTSD |
| Am Muirir | 3H |
| Catagóir | Scútar dhá roth |
| Daoine Infheidhme | Unisex |
| Cumas Battery | < 10Ah |
| Ainm an táirge | scútar leictreach cothromaíochta |
| Ábhar | Alúmanam + plaisteach ABS |
| Uaslódáil | 120kg |
| Dath | tá aon dathanna ar fáil |
| Gné | Cainteoir + soilse faoi stiúir |
| Mótar | 200w*2 |
| Ceallraí | 2.4ah/4ah |
| Cumas dreapadóireachta uasta | 30 céim |
| Bord mháthair | Córas dúbailte le féin-iarmhéid |
| Méid an táirge | 59*19*20cm |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Bosca datha agus Carton |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 68*27*25CM |
| Meáchan comhlán aonair: | 7.700 kg |
Tá an Hoverboard tógtha le córas rialaithe féin-chothromaithe, rud a fhágann go bhfuil sé éasca le foghlaim agus le húsáid do pháistí, déagóirí, daoine fásta, cailíní agus buachaillí araon. Foirfe do marcaigh ar gach leibhéal scile, cinntíonn an hoverboard seo gur féidir le gach duine taitneamh a bhaint as eispéireas marcaíochta taitneamhach agus réidh díreach as an mbosca.


Cainteoirí CEOL BLUETOOTH LE hAGHAIDH turais spraoi
Tóg do turais chuig an chéad leibhéal eile leis an gcainteoir Bluetooth ionsuite. Ceangail do ghuthán cliste nó gléas go héasca chun do cheol, do chlosleabhair nó do phodchraoltaí is fearr leat a sheinm. Cibé an bhfuil tú ag cúrsáil na comharsanachta nó ag dul chuig an bpáirc, tá do turais chomh siamsúil anois agus atá siad iontach.
Seas amach cibé áit a théann tú le soilse tolláin faoi stiúir uathúil an Hoverboard, ina bhfuil 6 dathanna bríomhara a flash go randamach le haghaidh éifeacht amhairc iontach. Ceadaíonn na ceallraí LED agus táscairí stádais monatóireacht gan stró, rud a thugann suaimhneas intinne duit agus tú ag iniúchadh do thimpeallacht i stíl.


FEIDHMÍOCHT CUMHACHTACH AGUS MARTHANACHT
Faoi thiomáint ag dé-mhótair 250W, sroicheann an Hoverboard luas barr 8.5 msu agus is féidir leis fánaí suas le 15 céim a láimhseáil gan stró. Tairgeann an ceallraí fada buan raon suas le 8.5 míle in aghaidh an mhuirir, agus cinntíonn na rothaí rubair soladacha 6.5", ceap coise neamh-duillín, agus fráma alúmanam láidir turas sábháilte agus cobhsaí. Le cumas meáchain uasta de 220 lb, tá sé foirfe do marcaigh de gach méid.
Is é an hoverboard Féinchothromaithe an bronntanas deiridh do leanaí, déagóirí agus daoine fásta, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do laethanta breithe, laethanta saoire, nó aon ócáid speisialta. Cibé an bhfuil sé le haghaidh gníomhaíochtaí spraoi amuigh faoin aer nó eachtraí laethúla, cuireann an hoverboard áthas ar gach turas.

Clibeanna Te: Scútar iarmhéid uathoibríoch 2 roth, monaróirí scútar cothromaíochta uathoibríoch 2 roth tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Dhá Roth Buan-Scútar
Next2: Scútar Iarmhéid 2 Roth
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin


