Scútar Gíreascóip 2 Roth
Is modh nuálaíoch iompair phearsanta é an Scútar Gíreascóip 2 Roth a chumascann teicneolaíocht agus dearadh le haghaidh turas spreagúil. Tá ceallraí marthanacha ann, nascacht Bluetooth don cheol, agus soilse beoga le haghaidh infheictheachta. Leis an dearadh uathúil agus an láimhseáil iniompartha, is rogha praiticiúil agus stylish é an scútar seo do chomaitéirí agus d'eachtraitheoirí araon, rud a chinntíonn turas réidh, cobhsaí lena chóras cobhsaíochta dinimiciúil.
Réamhrá Táirgí
| Voltas | 36V |
| Infhillte | NÍL |
| Raon Per Muirear | 15km |
| Luas uasta | 21-30km/u |
| Tréithe eile | |
| Áit Tionscnaimh | Zhejiang, an tSín |
| Cumhacht | 201-500w |
| Cineál Cliste | bluetooth |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | MBT-6.5CYST |
| Am Muirir | 2-3h |
| Catagóir | Scútar dhá roth |
| Daoine Infheidhme | Unisex |
| Ceallraí litiam | 36v2.4a/3.6a/4.4ah |
| Ábhar | Alúmanam + ABS plaisteach |
| Dathanna | dathanna éagsúla |
| Cumhacht mótair | 250w*2 |
| Uaslódáil | 100kg |
| am charger | 2-3h |
| Luas uasta | 15km/u |
| Raon | 12-15KM |
| Gné | soilse bluetooth / stiúir / féinchothromaíocht |
| Deimhniú | Deimhnithe CE |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | cúr+bosca datha+cartán |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 67X25X25 cm |
| Meáchan comhlán aonair: | 9.000 kg |


Ag croílár an scútar seo tá ceallraí sár-fhada buan, ag cinntiú nach ndéantar do chuid eachtraí a ghearradh gearr. Cuireann áisiúlacht nascacht Bluetooth teagmháil nua-aimseartha leis, rud a ligeann duit do scútar a chomhtháthú gan uaim le do shaol digiteach. Cruise i stíl mar a shoilsíonn na boinn do chosán le soilse bríomhara, ag cur flair le do gach turas.


Is é an rud a chuireann ár scútar óna chéile ná a chomhéadan atá éasca le húsáid, ag tairiscint eispéireas marcaíochta spraoiúil agus éasca. Céim amach taobh amháin, agus na pedals cobhsú, a ligeann duit a chur effortlessly do chos eile. Déan an córas rialaithe iomasach a mháistir go tapa, agus luasghéarú nó luasmhoilliú gan stró trí bhrú agus tilting a chur i bhfeidhm. Tógann an córas inertial cobhsaithe dinimiciúil do marcaíocht go dtí an chéad leibhéal eile, a chinntiú go sábháilte, cobhsaí, agus turas taitneamhach gach uair.

Clibeanna Te: Scútar gyroscope 2 roth, monaróirí scútar gyroscope 2 roth tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Scútar Gíreascóip 2 Roth
Next2: Clár hoverboard
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin


