Bréagáin Playpen
Réamhrá Táirgí
| Príomhghnéithe | |
| Tréithe a bhaineann go sonrach leis an tionscal | |
| Pacáil ríomhphoist | Y |
| Iarratas | Oifig Baile, Seomraí Leapa, Bialann, Leanaí agus Leanaí, Óstán, Árasán, Foirgneamh Oifige, Ospidéal, Scoil, Meall, Áiseanna Fóillíochta, Ollmhargadh, Barra Baile, Giomnáisiam |
| Stíl Dearaidh | Nua-aimseartha |
| Ábhar | Plaisteach |
| Tréithe eile | |
| Áit Tionscnaimh | Zhejiang, an tSín |
| Cineál | Playpen |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | ABST-W11(12+2) |
| Ainm Táirge | Cluiche Unicorn Playpen |
| Méid an táirge | 153*153cm |
| Aois oiriúnach | 6 Mhí-3 Bliain |
| Teastas | EN71 ASTM1004 |
| G.W | 16.8kg |
| Méid cartán | 78*32*66cm |
| Port | NINGBO/Shanghai |
| Lógó | Glac le Lógó Saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 100000 Set/Tacar in aghaidh na Míosa |
| Port | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |

Ár mBréagáin Playpen a thabhairt isteach – saol draíochta na samhlaíochta agus na cruthaitheachta a tugadh chun beatha trí dhearaí aonbheannaigh aoibhne agus trí réaltbhuíonta suaimhneacha. Ní limistéar súgartha amháin an peann súgartha seo; is cruinne é ina n-eascraíonn aislingí agus eachtraí, a mheallann croíthe óga agus a chothaíonn súgradh neamhspleách i ndaoine beaga. Leis an mbonn seasta, dathanna bríomhara, agus cruthanna inoiriúnaithe, bíonn an peann súgartha seo ina thearmann d'fhéidearthachtaí gan teorainn, ag cur chun cinn taiscéalaíochta, foghlama agus idirghníomhú láimhe idir tuismitheoirí agus leanaí.

Is í an ghné shuntasach dár mBréagáin Playpen ná a dhearadh aonbheannach tarraingteach, siombail iontais agus fantaisíochta a bhfuil grá ag leanaí ar fud an domhain orthu. Maisithe le haonbheannaigh aoibhne agus réaltaí aoibhne cua, éiríonn an peann súgartha ina réimse draíochtúil ina n-eitiltíonn samhlaíocht. Sparks an dearadh uathúil cruthaitheacht agus adhaint braistint iontais i leanaí, ag casadh gach nóiméad taobh istigh den playpen isteach turas draíochta líonadh le spleodar agus áthas.

Tá sábháilteacht agus cobhsaíocht ríthábhachtach, agus tá bonn seasta ag ár bpinn súgartha a chinntíonn bunús daingean agus daingean. Soláthraíonn an bonn láidir timpeallacht chobhsaí do na cinn bheaga le bheith ag súgradh, ag iniúchadh agus ag idirghníomhú, rud a ligeann dóibh taitneamh a bhaint as a gcuid eachtraí gan imní ar bith. Agus dathanna iomadúla ar fáil, is féidir le tuismitheoirí rogha a dhéanamh ó raon dathanna bríomhara, ag cur splanc spleodar sa limistéar súgartha agus ag spreagadh radharc na súl dá bpáistí.

Tá solúbthacht ríthábhachtach, agus cuireann ár mBréagáin Playpen cruth athraitheach agus méideanna éagsúla ar fáil, rud a ligeann do thuismitheoirí an peann súgartha a shaincheapadh de réir a spás agus roghanna a bpáiste. Cibé an cúinne cluthar é le haghaidh spraoi ciúin nó limistéar fairsing le haghaidh gníomhaíochtaí bríomhar, cuireann an peann súgartha seo in oiriúint gan stró chun spás súgartha foirfe a chruthú a oireann do riachtanais do linbh.
Clibeanna Te: bréagáin playpen, monaróirí bréagáin playpen tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Painéal Playpen
Next2: Cluiche Doll Playpen
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin





