Cluiche Líne Stroller Solas
Réamhrá Táirgí
| An bhfuil Foldable | Tá |
| Tréithe eile | |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | ZSYBS-S6021 |
| Ábhar | poileistir |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Iompar Ualach | 15kg |
| Aoisghrúpa | 0-3 bliain d'aois |
| Ainm Táirge | S6021 |
| Feidhm | Fill Uathoibríoch |
| Cineál | Meáchan Éadrom Stroller Leanbh Foldable |
| Dath | Dubh |
| Aois Oiriúnach | 0-3bliana |
| Rothaí | Tosaigh 7 Inch, Cúil 8.5 Inch |
| Gné | Suíochán fillte uathoibríoch ar aghaidh agus ar ais |
| MOQName | 430 |
| Pacáiste | 485 * 250 * 615mm |
| meáchan Glan | 8.9kg |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Meáchan Glan: 8.9kg |
| Meáchan comhlán: 10.5kg | |
| Méid pacála: 485*250*615mm | |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 48.5X25X61.5 cm |
| Meáchan comhlán aonair: | 10.500 kg |


Crafted le cruinneas, tá fráma ár Solas Stroller déanta as cóimhiotal alúmanaim durable, ag baint an chothromaíocht foirfe idir neart agus meáchan. Soláthraíonn an dearadh nuálaíoch cobhsaí ceithre roth turas réidh agus slán, feabhas a chur ar shábháilteacht agus ar chobhsaíocht iomlán an stroller. Cibé an bhfuil tú ag seoladh cosáin uirbeacha nó ag dul i ngleic le tír-raon éagsúil, cinntíonn ár stroller turas iontaofa agus compordach don tuismitheoir agus don leanbh araon.


Comhlíonann solúbthacht praiticiúlacht lenár Stroller Solas, toisc go bhfuil meicníocht fillte áisiúil ann le haghaidh stórála éasca. Cibé an bhfuil tú gann ar spás sa bhaile nó ag ullmhú le haghaidh taistil, cinntíonn an dearadh dlúth gur féidir leat an stroller a choinneáil gan stró nuair nach bhfuil sé in úsáid. Déanann an ghné seo rogha iontach do thuismitheoirí a thugann tosaíocht do áisiúlacht gan cur isteach ar cháilíocht.
Clibeanna Te: stroller éadrom, monaróirí stroller solais tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Gan Fhaisnéis
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin


