Cluiche Líne Pram stroller
Tá an Pram Stroller saindeartha chun meascán eisceachtúil de stíl, marthanacht agus compord a thairiscint do thuismitheoirí agus do leanaí. Le fráma cóimhiotal alúmanaim éadrom, tá dearadh galánta aige le scéim dathanna sofaisticiúla, rud a chinntíonn cuma stylish. Feistithe le gabhálais phraiticiúla cosúil le mata fuaraithe agus líontán mosquito, geallann an stroller seo áisiúlacht agus cosaint do gach séasúir. Cuireann a dhearadh béim ar éascaíocht úsáide agus ar thiomána réidh, rud a fhágann gur rogha iontach é do thuismitheoirí géarchúiseacha atá ag lorg cáilíochta agus feidhmiúlacht.
Réamhrá Táirgí
| Is Foldable | Tá |
| Tréithe eile | |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | ZSYBS- Q8 |
| Ábhar | poileistir |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Beart Ualach | 15kg |
| Aoisghrúpa | 0-6 mí, 0-3 bliain d'aois, 6 mhí - 3 bliain |
| Ainm an táirge | Stroller leanbh só |
| Feidhm | Stroller Babaí Inaistrithe Éasca Fillte |
| Dath | Dubh |
| Rothaí | 4 Rothaí EVA |
| Aois Oiriúnach | 0-3bliana |
| MOQ | 1000 ríomhaire |
| Méid Fillte | 37*53*65cm |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 46X30X59 cm |
| Meáchan comhlán aonair: | 11.000 kg |


❤ 2 in 1 Stroller Inchomhshóite: Ní hamháin gur stroller caighdeánach é an stroller leanbh seo, ach freisin bassinet leanbh atá ag gluaiseacht. Tiontaíonn Backrest agus footrest coigeartaithe go héasca ó shuíochán go bassinet ag tairiscint seasamh compordach nó codlata do do nuabheirthe. Ina theannta sin, is féidir leat an bassinet a dhícheangal agus a aisiompú chun ligean do do leanbh aghaidh a thabhairt ar aghaidh nó i dtreo tú agus tú ag siúl.


❤ Stroller Bassinet Inchoigeartaithe Il: Cuireann an stroller bassinet gnéithe inchoigeartaithe iomadúla, lena n-áirítear ceannbhrat is féidir a choigeartú go saor chun do leanbh a chosaint ó radaíocht ultraivialait díobhálach; handlebar coigeartaithe i leibhéil iolracha a chur in oiriúint do thuismitheoirí in airde éagsúla. Tá líontán aeráilte agus fuinneog spéirléasach ann freisin chun sruth aeir a cheadú agus radharc iomlán a sholáthar ar do leanbh.
Clibeanna Te: pram stroller, monaróirí stroller pram tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Cluiche 3 in 1 stroller
Next2: Stroller saor in aisce,
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin


