
Scooters Soghluaisteachta Leictreach Do Dhaoine Fásta
Monarcha Díol Te 600watts C18 Trírothaigh Leictreach Ardchaighdeáin do Dhaoine Fásta trí roth leictreacha scútar
Réamhrá Táirgí
| Cumhacht | 501 - 800W |
| Voltas | 60V |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Luas uasta | 50-70Km/u |
| Am Táille(h) | 5-7h |
| Cumas Grád | 20-25 céim |
| Míleáiste Tiomána | 70-90km |
| Úsáid Le haghaidh | Paisinéir |
| Cineál coirp | Oscail |
| Uimhir Mhúnla | XL-C11 |
| Méid na mBonn | 300-10 roth iarainn i bhfolús boinn le clúdach moil |
| Cumas Ualach | 100-200kg |
| Cineál Tiomána | Leictreach |
| Ainm branda | Dezhou Xinrui Co Teicneolaíocht Nua Fuinnimh, TEO |
| Áit Tionscnaimh | Shandong, an tSín |
| Ainm Táirge | Trírothach Leictreach |
| Voltas | 48V/60V 20A/32A |
| Úsáid | Iompar Paisinéirí |
| Coscán | Coscáin Tosaigh Cúl Coscáin Dúbailte |
| Dath | Dath Saincheaptha |
| Lógó | Glac le Lógó Saincheaptha |
| Ábhar | Cruach dhosmálta |
| Uaslódáil | 200 KGS |
| Rialaitheoir | 12 Feadán |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáistiú Roghnach, Bosca Cairtchláir nó Raca Iarainn |
| Cumas Soláthair | 5000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


Tá croí na scútair seo ina gceallraí sárfhada buan, rud a chinntíonn go mbeidh do thuras ní hamháin spreagúil ach marthanach freisin. Le luas dearaidh uasta Níos lú ná nó cothrom le 30KM/H agus míleáiste mórthaibhseach leanúnach de Níos mó ná nó cothrom le 30KM, is féidir leat nascleanúint a dhéanamh go muiníneach trí shráideanna cathrach nó tírdhreacha bruachbhailte gan stró, ag baint amach do cheann scríbe gan a bheith buartha faoi athluchtú go minic.


Ag cur sofaisticiúlachta le do thiomána, tá dath péinte atá neamhdhíobhálach don chomhshaol ag ár scútair, rud a léiríonn ár dtiomantas d'inbhuanaitheacht agus dearadh éicea-chomhfhiosach. Seachas a n-achomharc aeistéitiúil, tá na scútair seo ar phraghas iomaíoch, rud a fhágann gur rogha tarraingteach iad dóibh siúd a bhfuil meas acu ar cháilíocht agus ar inacmhainneacht.

Clibeanna Te: scútair soghluaisteachta leictreacha do dhaoine fásta, scútair soghluaisteachta leictreacha tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Roth Trike Leictreach Do Dhaoine Fásta
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
