Timthriall 14 Inch Kids
Tá dearadh éadrom, airde inchoigeartaithe, agus ábhair mharthanacha ann, rud a chinntíonn turas compordach, inoiriúnaithe agus fada buan. Tá sé mar aidhm ag dathanna agus dearaí beoga an rothair cruthaitheacht agus féin-léiriú a spreagadh i leanaí, ag cur chun cinn forbairt mhótair, neamhspleáchas agus idirghníomhaíocht shóisialta trí eispéiris marcaíochta roinnte.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | 7/14 luas luas amháin |
| Méid Rothaí | 12"/14"/16"/18" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cruach |
| Rothaí Traenála | Tá |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XAM-XRK |
| Fionraí Forc | NÍL |
| Meáchan Comhlán | 10kg |
| Meáchan Glan | 9kg |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1 |
| Cumas Luchtaithe | 120kg |
| Ainm an táirge | páistí ag rothar/páistí ar rothar/rothar páistí |
| Dath | Dearg/gorm/bán/dubh/buí |
| Coscán | Coscán Diosca / Coscáin V / coscán cábla |
| Fráma | cruach carbóin/cóimhiotal alúmanaim |
| Méid | 12"/14"/16"/18"rothar |
| Tíre | Kenda |
| Lógó | OEM Made.welcome Lógó Saincheaptha |
| Luas | 7/21/24/27-luas luas amháin |
| Teastas | Deimhniú CE |
| Eochairfhocail | páistí ag rothar / leanaí ag rothar / ag rothaíocht leanbh |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Cúr Corpoideachais, mála plaisteach, ansin pacáiste cartún rocach go maith le haghaidh gach píosa coscáin diosca rothair leanaí mtb 20 18 orlach kids bike mtb ar feadh 10 go 15 bliana d'aois rothar páistí allmhairiú rothair ó thimthriall poircealláin |
| Port | Tianjin, coscán diosca rothair leanaí mtb 20 18 orlach páistí rothar mtb do leanaí idir 10 agus 15 bliana d'aois rothair a allmhairiú ó rothair poircealláin |
| Cumas Soláthair | 20000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


【Boinn níos leithne cushioned】 Déanann boinn níos leithne a limistéar tuirlingthe níos mó, ag stiúradh níos réidh. Fiú má tá an luas an-ard, níl rothar na bpáistí éasca le duillín, agus mar sin tá sábháilteacht an linbh níos sláine!


【Coscánú Sábháilte】 Déanann coscánaithe tráthúil an rothar próiseas marcaíochta do linbh níos sábháilte agus an teaghlach ar a suaimhneas.

Clibeanna Te: Timthriall páistí 14 orlach, monaróirí timthriall páistí 14 orlach tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar 12 Orlach Do Pháistí
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin



