Rothar Leanaí
Tá Rothar Leanaí DAODEBAO saincheaptha do leanaí d'aois 3-8, ag tairiscint turas sábháilte taitneamhach lena fhráma cruach ard agus córas fearas aonluais. Tá méid roth 20" go 26" aige, coscáin diosca, agus cumas ualaigh 150 kg, rud a chinntíonn marthanacht agus iontaofacht. Le roghanna le haghaidh aer rubair, EVA, nó boinn phlaisteacha agus diallait chompordach, tá an rothar seo deartha le haghaidh úsáid talamh cothrom, ag soláthar taithí rothaíochta cobhsaí agus taitneamhach do marcaigh óga.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Méid Rothaí | 20"24"26" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Leithead na mBonn | 26*4" |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XAM-HB |
| Fionraí Forc | NÍL |
| Meáchan Comhlán | 19KG |
| Meáchan Glan | 18KG |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 130cm |
| Cumas Luchtaithe | 150KG |
| Ainm an táirge | Rothar Cathrach |
| Dath | Saincheaptha |
| Lógó | Lógó Saincheaptha |
| Méid | 20"24"26" |
| Luas | Rothar Luais Aonair |
| Stíl | Coitianta |
| Tíre | Boinn Aeir Rubair / boinn EVA / Bonn plaisteach |
| diallait | Compordach |
| Iarratas | Flatland |
| Ábhar | Cruach Ard |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 2pc/ctn, SKD 85%, Glac le pacáil saincheaptha |
| Port | port tianjin |
| Cumas Soláthair | 200 Píosa/Píosa sa Bhliain |



Rothaí Oiliúna Inbhainte: Tá sé éifeachtach do thosaitheoirí na rothaí oiliúna a shuiteáil chun marcaíocht a fhoghlaim. Soláthraíonn rothaí oiliúna inbhainte níos mó cleachtais do pháistí cothromaíocht a fhoghlaim.
Clibeanna Te: rothar leanaí, monaróirí rothar leanaí tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Buachaillí Rothar
Next2: Rothar Páistí
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin





