Rothar Páistí
Tá Rothar Leanaí DAODEBAO deartha do leanaí d'aois 3-8, agus tá fráma cruach marthanach, giaráil aonluais agus coscáin diosca air. Tagann sé le 20-méid rotha orlach, diallait inchoigeartaithe, agus tá sé ar fáil i ndathanna éagsúla. Tá an rothar seo oiriúnach do marcaigh óga, ag soláthar eispéireas rothaíochta sábháilte agus compordach le cumas ualaigh 120kg.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 20" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Rothaí Traenála | NÍL |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XAM-DSL |
| Fionraí Forc | Tá |
| Meáchan Comhlán | 13kg |
| Meáchan Glan | 12kg |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1.2 |
| Cumas Luchtaithe | 120kg |
| Mír | rothar sléibhe páistí |
| Dath | dearg gorm oráiste corcra nó shaincheapadh |
| Méid | 16 18 20 22 24 orlach |
| Luas | Luas amháin |
| Fráma agus forc | fráma cruach, forc fionraí |
| Barra láimhe | cruach |
| Coscán | coscán dé-diosca |
| Tíre | 2.35 bonn rubair |
| Imeall | cóimhiotal alúmanaim |
| diallait | rubair |
| Sonraí Pacáistithe | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN PACÁISTE BAG Praghas Íseal 2023 Kids Rothar Leanaí Rothar Leanaí Rothar Rothar Bicicleta do Pháistí 12 14 Rothar sléibhe Inch MTB Vtt |
| Port | Calafort Tianjin, Port Qingdao, nó mar riachtanas custaiméirí |
| Cumas Soláthair | 100000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa timthriall sléibhe linbh sepeda anak |


Immerse féin do leanbh beag in an-áthas ar marcaíocht lenár rothar páistí a ndearnadh innealtóireacht mheabhrach air, le dearadh éadrom a chinntíonn eispéireas gan uaim agus aoibhinn. Cuireann feidhmiúlacht airde inchoigeartaithe sraith solúbthachta leis, ag oiriúnú do riachtanais shíor-athraitheacha do leanbh atá ag fás agus ag cinntiú an chompord agus an tsábháilteacht is fearr.


Agus é taobh amuigh tarraingteach bríomhar, ní modh iompair amháin é ár rothar; is ráiteas faisin ar rothaí é. Ní hamháin go dtaitneodh an chuma mhealltach le haeistéitic na marcaigh óga ach chun a samhlaíocht a adhaint agus chun grá atá fréamhaithe go domhain don taiscéalaíocht a chothú.


Ag croílár fhealsúnacht dearaidh ár rothair tá an aidhm neamhspleáchas a chothú. Trí pedala agus stiúradh neamhspleách a dhéanamh, cothaíonn leanaí braistint neamhspleáchais, rud a chothaíonn a bhféinmhuinín agus a scileanna cinnteoireachta. Síneann an neamhspleáchas nua seo níos faide ná marcaíocht, agus bíonn tionchar dearfach aige ar ghnéithe éagsúla dá saol laethúil.
Clibeanna Te: rothar páistí, monaróirí rothar páistí tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leanaí
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




