
Rothar Kid 16 Orlach
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 18" 20" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Líne Coscáin |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Alúmanam |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Áit Tionscnaimh | HEBEI |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | KAQ-BL |
| Fionraí Forc | NÍL |
| Meáchan comhlán | 14 kg |
| Meáchan Glan | 12.4 kg |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1.4 |
| Cumas Luchtaithe | 100 kg |
| Ainm Táirge | Rothar Páistí |
| Infhillte | Níl |
| Rothaí Traenála | Tá |
| Inscne | Leanaí |
| Iarratas | sráid |
| Córas coscánaithe | Eile |
| Dath | Dearg Glas Buí Gorm Dubh |
| Bonn | 2.125 |
| Méid | 14" 16" 18" |
| diallait | Compordach |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | skd 85% nó de réir riachtanas an chustaiméara |
| Port | Tianjin |
| Cumas Soláthair | 2000 Carton/Carton in aghaidh an Lae |


Arna dhearadh le fráma éadrom, soláthraíonn ár Rothar Kid an chothromaíocht is fearr idir marthanacht agus éascaíocht láimhseála. Mar gheall ar an dearadh éadrom seo is compánach iontach é do rothaithe óga atá díreach ag tosú ag iniúchadh sólás na marcaíochta. Ní hamháin go gcuireann dath péint an taobh amuigh le splancscáileán beogachta ach is teist é freisin ar ár dtiomantas do cháilíocht. Ní le haghaidh taispeántais amháin atá an phéint; tá sé deartha chun gníomhaíochtaí spraíúla marcaigh óga a sheasamh agus a luster a choinneáil le himeacht ama.


Ar fáil i méideanna agus dathanna éagsúla, cuireann ár Kid Rothar roghanna saincheaptha ar fáil a oireann do roghanna na dtuismitheoirí agus na marcaigh óga araon. Cibé cuma clasaiceach gan teorainn é nó ráiteas trom bríomhar, tá Rothar Leanaí foirfe ag fanacht le roghnú.


Mar fhocal scoir, is mó ná rothar amháin ár Rothar Kid 16 orlach; tá sé ina gheata chuig eachtraí iomadúla, ina uirlis chun comhordú agus muinín a fhorbairt, agus cúlpháirtí stylish don ghlúin óg marcaigh. Fáilte go dtí saol ardchaighdeáin, spleodar agus féidearthachtaí gan teorainn lenár Rothar Kid 16 orlach - áit a mbuaileann cobhsaíocht le stíl, agus is eachtra nua é gach turas.
Clibeanna Te: rothar kid 16 orlach, an tSín kid rothar 16 orlach monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar 20 Orlach
Next2: Rothar Óige
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
