Rothar Leanaí Colorful
Tá an Rothar Leanaí Colorful le DAODEBAO deartha do leanaí d'aois 6-15, le fráma cruach ardcharbóin agus forc cóimhiotal alúmanaim le fionraí. Tagann sé i méideanna 18, 20, agus 22 orlach, tá fearas aon-luas aige, agus cuimsíonn sé córas coscánaithe diosca. Le cumas ualaigh os cionn 200 kg agus suíochán inchoigeartaithe, tá an rothar seo marthanach agus inoiriúnaithe, ar fáil i dathanna éagsúla chun freastal ar roghanna éagsúla.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Fráma | Cruach ardcharbóin |
| Ábhar Forc | Cóimhiotal Alúmanam |
| Fionraí Forc | Tá |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Méid Rothaí | 18"20"22" |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Leithead na mBonn | 20*2.15" |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Uimhir Mhúnla | XAM-MBTAWT |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Cumas Luchtaithe | Níos mó ná 200 kg |
| Fad (m) | 1.7 |
| Meáchan Glan | 15KG |
| Meáchan Comhlán | 18KG |
| Ainm an táirge | Rothar Sléibhe |
| Dath | Bándearg Gorm Dearg |
| Méid | 18 20 orlach |
| Aois | 6-15 bliana |
| Tíre | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Fráma | Fráma Cruach Ardcharbóin |
| Lógó | OEM Made.welcome Lógó Saincheaptha |
| diallait | Compordach |
| Barra láimhe | Cruach Handlebar |
| Pacáil | 85% Pacáistiú Carton SKD / CKD |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | rothar sléibhe rothair Pacáiste : 85% SKD |
| Port | calafort Tianjin, nó mar riachtanas na gcustaiméirí |
| Cumas Soláthair | Rothar sléibhe 1000000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


【Deartha do leanaí】 Tagann an rothar stíl BMX seo le rothaí oiliúna inscortha a éascaíonn fiú tosaitheoirí. Is féidir airde na suíochán a choigeartú go tapa de réir airde an linbh. Is féidir le cages buidéal uisce nó deochanna a iompar chun gach turas a dhéanamh níos spraoi.


【Éasca le chéile】 Tá 85% réamh-chéile, an-éasca le chéile, féach le do thoil na treoracha suiteála agus na físeáin suiteála roimh an suiteáil. Bí cúramach le do thoil gan an forc tosaigh a shuiteáil bun os cionn agus idirdhealú a dhéanamh idir na pedalanna clé agus ar dheis. Tar éis cóimeála, inflate an bonn.

Clibeanna Te: rothar leanaí ildaite, monaróirí rothair leanaí ildaite tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothair Leanaí Inacmhainne
Next2: Rothar Leanaí is Fearr
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




