Rothair Leanaí Inacmhainne
Aibhsítear rothair leanaí inacmhainne as a ndearadh éadrom, airde inchoigeartaithe, marthanacht, agus tacaíocht d'fhorbairt mótair agus neamhspleáchas. Freastalaíonn siad ar mhéideanna éagsúla le frámaí cruach, rims cóimhiotal alúmanaim, agus rothaí oiliúna, oiriúnach do leanaí suas le 120kg. Tá sé mar aidhm ag na rothair seo comhordú, neart muscle agus scileanna sóisialta a fheabhsú, le díolacháin mhonarcha díreach ag cinntiú inacmhainneacht, cáilíocht agus seirbhís iar-díolacháin.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 18" 20"22" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Líne Coscáin |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Rothaí Traenála | Tá |
| Cineál Fráma | Fráma Iomlán Shockingproof |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XAM-MBTHM |
| Fionraí Forc | Tá |
| Meáchan Comhlán | 9.5KGS |
| Meáchan Glan | 8.5KGS |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 0.95-1.15m |
| Cumas Luchtaithe | 120kg |
| Ainm an táirge | páistí rothar |
| Méid | 18" 20"22" |
| Imeall | Imeall cóimhiotal alúmanaim |
| Forc | Forc Cruach |
| Coscán | Coscán Láimhe |
| diallait | Leathar Bog |
| Cineál roth | 18 20 22 Aer-Rothaí orlach |
| Méid rotha | 18 20x2.125/2.4 |
| Modhanna Loingseoireachta | farraige |
| Buntáiste | Monarcha díreach |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 1 píosa / cartán le Béarla nó má iarrann tú lámhleabhar teanga Le cartán donn 5 ciseal, nó bosca datha |
| Port | Tianjin nó Qingdao |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


OIRIÚNACHT FOIRFE: Bíonn foghlaim níos tapúla, muinín níos airde agus níos mó spraoi mar thoradh ar rothar a fheistiú níos fearr. Meáchan isteach ag 23.25 lb, tá an rothar éadrom, eirgeanamaíochta seo éasca do na páistí a ainliú.


PEDALING OPTIMIZED: Le cóimheas gnóthachain de 3.5, cuirfidh gach stróc cos luas ("gnóthachan") leis an méid ceart fuinnimh ("cóimheas") chun iad a thiomáint, rud a fhágann go mbeidh tús níos éasca agus cothromaíocht níos fearr.

Clibeanna Te: rothair páistí inacmhainne, monaróirí rothair páistí inacmhainne tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothair Leanaí saor
Next2: Rothar Leanaí Colorful
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




