Rothar Sléibhe Bunrang
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Ábhar Forc | Cruach |
| Fionraí Forc | Tá |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Méid Rothaí | 29" |
| Giaranna | 24 Luas |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Leithead na mBonn | 29*2.125" |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin, an tSín |
| Uimhir Mhúnla | HBMMS-LHJ |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Cumas Luchtaithe | 100KG |
| Meáchan Glan | 16kg |
| Meáchan comhlán | 18kg |
| Fráma | 29" CREAT CÓIMHLIÚ |
| Shifter | 24 luas |
| Barra láimhe | Handbar CRUACH, gas Alloy |
| Coscán | Coscán Diosca |
| Imeall | Imeall balla dúbailte cóimhiotal |
| BONN | 29" *2.125, AN BHONN DUBH |
| Roth Slabhraí&CRANK | CRUACH ED Slabhracha 3 phíosa & cromáin |
| SAOR-ROTHA | SAORRUTH SÍNÉIS 8 bpíosa |
| PEDAL | PEDAL cóimhiotal |
| SADAL | Diallait chompordach MTB |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | (1)SKD 85% 1PCS /1CTN is féidir le 20fcl amháin 130pcs a luchtú is féidir le 40HQ amháin 380pcs a luchtú (2)CKD 4PCS /1CTN is féidir le 20fcl amháin 450pcs a luchtú is féidir le 40HQ amháin 1052pcs a luchtú |
| Port | calafort xingang -Tianjin |
| Cumas Soláthair | 2000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


Tá ár dtiomantas don chomhshaol soiléir in úsáid péint leictreastatach atá neamhdhíobhálach don chomhshaol, ag soláthar bailchríoch caol ar an bhfráma agus ag laghdú ár lorg éiceolaíoch. Roghnaigh ó phailéad dathanna iolracha chun do stíl phearsanta a chur in iúl, agus dóibh siúd atá ag lorg cuma fíor-uathúil, bain leas as ár roghanna dathanna saincheaptha chun do rothar a chur in oiriúint do do chuid sainroghanna.


Diallait suas do chompord leis an diallait tiubhaithe agus compordach, ag cinntiú eispéireas marcaíochta taitneamhach fiú le linn turais níos faide. Cuireann na boinn tiubhaithe sraith bhreise de mhaolú agus de chobhsaíocht, rud a ligeann do thosaitheoirí muinín a thógáil agus iad ag dul i ngleic le dúshláin nua ar a dturas rothaíochta.


Buaileann inacmhainneacht le cáilíocht lenár ndíolachán díreach sa mhonarcha, ag tairiscint pointe praghais fabhrach do rothar sléibhe tosaitheoirí gné-pacáilte. Cuirimid fáilte roimh fhiosrúcháin agus orduithe, ag tabhairt cuireadh duit dul i mbun do eachtraíochta rothaíochta le compánach iontaofa agus buiséad-chairdiúil. Glac sult as an rian, tóg do chuid scileanna, agus cruthaigh cuimhní buana lenár Rothar Sléibhe Bunrang – áit a bhfuil gach turas mar chéim i dtreo máistreacht a fháil ar ealaín na rothaíochta easbhóthair.
Clibeanna Te: rothar sléibhe thosaitheoirí, monaróirí tSín rothar sléibhe thosaitheoirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Sléibhe Eireaball Crua
Next2: Mens Rothar Sléibhe
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







