Mens Rothar Sléibhe
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Ábhar Forc | Cruach |
| Fionraí Forc | Tá |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Méid Rothaí | 26" |
| Giaranna | 24 Luas |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cruach |
| Leithead na mBonn | 26*2.5" |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Uimhir Mhúnla | HBMMS-KLLBL |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Cumas Luchtaithe | 150KG |
| Fad (m) | 1.8 |
| Meáchan Glan | 18.2kg |
| Meáchan comhlán | 22.1kg |
| Bonn | 26*4.0 |
| Forc | Forc Fionraí |
| Cineál roth | Roth Labhartha |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Lógó | OEM Made.welcome Lógó Saincheaptha |
| Dath | Riachtanais |
| Margadh | Tíortha |
| Láimhseáil barra | Cóimhiotal SM |
| roth saor | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Boinn agus feadán | 24/26/20*1.95/2.125 Tíre Dubh |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | rothar sléibhe , timthriall sléibhe , rothar , rothair , mtb , bicicleta de montana |
| 85% 25 SKD | |
| Port | Tianjin |
| Cumas Soláthair | 2500 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


Atá feistithe le 21-córas tarchurtha luais, cuireann ár rothar sléibhe roghanna giarála ilúsáide ar fáil, rud a chumasaíonn duit dul i ngleic le hardú géara agus íslithe tapa gan stró. Roghnaigh ó iliomad dathanna chun do stíl a mheaitseáil, agus taithí a fháil ar an tsaoirse saincheaptha lenár dtacaíocht do dathanna saincheaptha, rud a ligeann duit marcaíocht a dhéanamh ar rothar a léiríonn do phearsantacht go fírinneach.


Ní hamháin gur compánach ardfheidhmíochta é ár rothar sléibhe ach is compánach inacmhainne é freisin. Le díolacháin mhonarcha-dhíreach, cuirimid pointe praghais fabhrach ar fáil gan cur isteach ar cháilíocht. Fáilte chun do Rothar Sléibhe na bhFear féin a fhiosrú agus a ordú, áit a shásaíonn an cháilíocht inacmhainneacht. Ardaigh do chuid eachtraí rothaíochta le rothar a chomhcheanglaíonn stíl, marthanacht agus nuálaíocht - mar níl aon rud is fearr tuillte ag do thuras. Glac go muiníneach as an taobh amuigh, agus bíodh ár rothar sléibhe mar an fheithicil a spreagann tú i dtreo airde nua spleodar agus taiscéalaíochta.
Clibeanna Te: mens rothar sléibhe, tSín mens rothar sléibhe monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Sléibhe Bunrang
Next2: Rothar Sléibhe Fillte
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin






