Rothar Sléibhe Óige
Tá an Rothar Sléibhe Óige deartha le haghaidh eachtraíochta, ina bhfuil fráma athneartaithe, boinn leathan agus grippy le haghaidh tarraingt níos fearr thar ghnéithe éagsúla, agus córas fionraí forc tosaigh le haghaidh turais réidh. Soláthraíonn sé cleachtadh coirp iomlán, a fheabhsaíonn folláine fhisiceach agus shíceolaíoch araon. Cuireann an rothar seo solúbthacht ar fáil le haghaidh taiscéalaíochta easbhóthair agus comaitéireacht uirbeach, le tiomantas do sheirbhís ardchaighdeáin agus iar-díola, ag cinntiú praghasphointe fabhrach agus rochtain dhíreach ar fheidhmíocht.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 18" 20" 22" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Rothaí Traenála | NÍL |
| Cineál Fráma | Fráma Crua (Tamper Neamh-chúil) |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XAM-MBTLT |
| Fionraí Forc | NÍL |
| Meáchan Comhlán | 13.8kg |
| Meáchan Glan | 12.3kg |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 1.2 |
| Cumas Luchtaithe | 120kg |
| Ainm an táirge | Rothar Sléibhe Leanaí/Rothar MTB Leanaí |
| Dath | Bán, Bándearg, Dearg, Glas, Gorm, Corcra, Oráiste agus mar sin de |
| Stíl | Coitianta |
| Aois | 3-13 Blianta Leanaí |
| Méid | 18" 20" 22" Rothar Sléibhe Páistí /Rothar MTB Leanaí |
| Tíre | Bonn aeir, feadán rubair, 2.35, A/V |
| diallait | Compordach |
| Fráma | Ábhar Cruach |
| praghas | praghas monarcha díreach |
| cartán | caighdeán onnmhairithe 5ply |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | rothar sléibhe páistí Pacáiste : 1pcs/CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / nó mar iarratas custaiméara). Biciletas Rothar Sléibhe MTB Páistí saor OEM do Leanbh/Bicicleta de montaa Mtb/Páistí MTB 20 Polici 21 Velocit |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


[Dé-Choscáin Sábháilte & Slabhra Iata ]: Seachas coscán láimhe, tá an rothar páistí seo deartha le coscán cósta atá oiriúnach do pháistí beaga nach bhfuil go leor cumhachta acu coscán a rialú de láimh. Idir an dá linn, is féidir leis an ngarda slabhra iata leanaí a chosaint ó ghortú agus timpeallacht pedalála níos sábháilte a sholáthar.


[ Tionól Gan Hassle ]: Ag teacht le 95% réamh-chéile, ní thógann ár rothar do na páistí ach roinnt céimeanna tú a chur le chéile. Ina theannta sin, tá treoir mhionsonraithe san áireamh le haghaidh cóimeála níos éifeachtaí. Tar éis an suíochán agus an handlebar a choigeartú go dtí airde compordach, tá na páistí réidh le marcaíocht chun taitneamh a bhaint as gníomhaíochtaí lasmuigh.


[ Méid Molta ]: Tá rothar 14" oiriúnach do bhuachaillí agus do chailíní 3 go 5 bliana d'aois; 16" do 4 go 7 mbliana d'aois; 18" le haghaidh 4 go 8 mbliana d'aois. Nóta: Tomhais INSEAM an linbh agus cuir i gcomparáid le hairde diallait féachaint an bhfuil an marcach in ann teagmháil a dhéanamh leis an talamh.
Clibeanna Te: rothar sléibhe óige, monaróirí rothar sléibhe óige tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Sléibhe Bunrang is Fearr
Next2: Rothair Mtb is Fearr
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin



