Trike Drift Leictreonaic
Réamhrá Táirgí
| Tréithe eile | |
| Aois | <3 years |
| Ábhar Rothaí | Plaisteach |
| Ábhar Coirp | Plaisteach |
| Infhillte | NÍL |
| Suíochán san áireamh | Tá |
| Uimhir Rotha | Trí |
| Airde Inchoigeartaithe | NÍL |
| Luas uasta | >3.6km/u |
| solas san áireamh | Tá |
| Ainm Táirge | Scútar Páistí |
| Aois oiriúnach | Páistí 3-12 Blianta |
| Ualach uasta | 65kg |
| Ceallraí | 36V3.6Ah ceallraí Li-ian |
| Lógó | Lógó Saincheaptha |
| Cineál | Bréagáin Leanaí Lasmuigh |
| Eochairfhocail | Scútar Trí Rothaí |
| Dath | Dath Péinteáil |
| Uimhir Mhúnla | JLKJ-DP-9 |
| Méid CTN | 70×55×21cm |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáiste: 1PCS/CTN Méid CTN: 70x55x21CM GW/NW: 16/15KGS |
| Aonaid Díolacháin: | Mír aonair |
| Méid pacáiste aonair: | 68.5X54X21 cm |
| Meáchan comhlán aonair: | 15.000 kg |


Ag croílár an trike srutha leictreacha seo tá mótar cumhachtach 36V 250W gan scuab, a sheachadann turas dinimiciúil agus sofhreagrach. Agus é i dteannta le ceallraí litiam 36V 3.6Ah iontaofa, cinntíonn an trike seo am súgartha sínte, rud a ligeann do marcaigh iad féin a thumadh go hiomlán i spleodar an drifting. Cuireann an phríomhghné tosaigh leis an áisiúlacht, rud a chinntíonn go gcuirtear tús tapa agus gan stró ar gach eachtra spleodrach.


Fan ceangailte agus siamsaíocht ar siúl agat leis an bhfeidhm chomhtháite Bluetooth agus cainteoir, ag ligean do marcaigh a gcuid foinn is fearr leat a shioncronú agus gach turas a iompú isteach i gceolchoirm phearsanta. Freastalaíonn an ghné coigeartaithe trí luas ar raon de leibhéil scileanna, ag cinntiú gur féidir le tosaitheoirí agus marcaigh a bhfuil taithí acu taitneamh a bhaint as an sult a bhaineann le tiomáint ar a luas féin.


Fáilte chuig fiosrú agus ordú – lig don Trike Drift Leictreach do choincheap na soghluaisteachta uirbí a ath-shainmhíniú, ag déanamh éalaithe leictreach do gach turas. Glac le todhchaí an tsrutha lenár trike srutha leictreacha ardcháilíochta, gné-saibhir agus buiséad-chairdiúil do marcaigh ar mian leo an meascán foirfe stíle agus feidhmíochta.
Clibeanna Te: trike sruth eletric, monaróirí trike sruth eletric tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Drift Trike Daoine Fásta
Next2: Drift Trike Leictreach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin






