Drift Trike Daoine Fásta
Réamhrá Táirgí
| Tréithe eile | |
| Aois | >12 Bliain |
| Ábhar Rothaí | Roth Inséidte |
| Ábhar Coirp | Cruach |
| Infhillte | NÍL |
| Suíochán san áireamh | Tá |
| Uimhir Rotha | Trí |
| Airde Inchoigeartaithe | NÍL |
| Luas uasta | 35km/u |
| solas san áireamh | NÍL |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | JLKJ- DP6 |
| Ceallraí | Luaidhe-aigéad 36V 12AH |
| Mótar | Mótar Scuab 500W |
| Ualach uasta | 90 kg |
| Ábhar Fráma | Cruach brataithe le púdar |
| Roth Tosaigh | Roth Inséidte 16 orlach |
| Roth Cúil | Bonn Inséidte 10inch |
| Láimhseáil | Luas Athróg |
| Am Muirir | 5-8uair an chloig |
| Raon | 35-45km |
| Gné | Eochair+Táscaire Cumhachta |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáiste: 1PCS/CTN Méid CTN: 92x38x68CM GW/NW: 42/40KGS 40HQ: 283PCS |
| Port | Ningbo / Shanghai |
| Cumas Soláthair | 36000 Socraigh/Tacar in aghaidh na Míosa |


Is mótar láidir 500W gan scuab é an trike sruthaithe seo atá ar mhéid daoine fásta a chumhachtú, a sheachadann feidhmíocht ardú croí a chinntíonn turas adrenaline-bhreosla gach uair. Agus é péireáilte le ceallraí luaidhe-aigéad 36V 12AH, cuireann an trike seo am súgartha sínte ar fáil, a chlúdaíonn achar iontach de 35-45km ar aon mhuirear amháin. Cuireann an phríomhghné tosaigh teagmháil le háisiúlacht, rud a ligeann do marcaigh a n-eachtra drifting a adhaint gan stró.


Mothaigh an deifir agus tú ag dul ar na sráideanna leis an imeall alúmanam sreinge cruach orlach ar an roth tosaigh, ag soláthar cobhsaíochta agus aeistéitiúla stylish. Cinntíonn an roth neomatach 10-orlach ar chúl sruth mín agus rialaithe, agus cuireann an coscán láimhe sraith bhreise rialaithe le haghaidh stadanna muiníneacha. Sroicheann an trike luas corraitheach 35km/u, rud a thugann blaiseadh d'ardluas tiomána do na marcaigh.


Fáilte chuig fiosrú agus ordú – lig don Drift Trike for Adults do choincheap maidir le sruthlú a ath-shainmhíniú, ag déanamh éalaithe caidéalaithe adrenaline ar gach turas. Glac leis an gcumhacht, an stíl, agus an spleodar lenár trike srutha ardcháilíochta, gné-saibhir agus buiséad-chairdiúil atá deartha go sonrach don rothaí fásta dána.
Clibeanna Te: daoine fásta trike sruth, an tSín drift trike daoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Gan Fhaisnéis
Next2: Trike Drift Leictreonaic
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







