Clár hoverboard Féinchothromaithe Uile Tíre
Tá an Clár Hoverboard Féinchothromaithe Uile-Iarthair deartha do dhaoine a bhfuil grá acu do eachtraíochta, ina bhfuil 8-rothaí neamh-duillín orlach, caitheamh-resistant le haghaidh cobhsaíochta thar tír-raon éagsúil. Cuireann sé inaistritheacht éasca le hanlaí iompair, rud a chuireann lena solúbthacht. Comhtháthaíonn an hoverboard Bluetooth le haghaidh siamsaíochta, rud a fhágann go mbeidh turais taitneamhach le ceol. Oiriúnach do gach aois, cuireann sé comhordú fisiceach chun cinn agus leathnaíonn sé am súgartha le saol ceallraí mór. Léiríonn an táirge seo marthanacht agus nuálaíocht, atá ar fáil go díreach ón monarcha ar phraghas tarraingteach dóibh siúd ar mian leo gach tír-raon a iniúchadh.
Réamhrá Táirgí
| Voltas | 36V |
| Infhillte | NÍL |
| Raon Per Muirear | 5-10KM |
| Luas uasta | 11-20km/u |
| Tréithe eile | |
| Áit Tionscnaimh | Zhejiang, an tSín |
| Cumhacht | 501-1000w |
| Cineál Cliste | Braiteoir, Leictreonach |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO/OEM |
| Uimhir Mhúnla | MBT-8CZSLL |
| Am Muirir | 2-3H |
| Catagóir | Scútar dhá roth |
| Cumas Battery | < 10Ah |
| Ainm | Clár hoverboard |
| Ábhar | ABS+Miotal |
| Dath | bán, gorm, dearg |
| Voltas | 36V |
| Cumhacht | 501-1000w |
| Ceallraí | Ceallraí in-athluchtaithe 36V, 2.4Ah |
| Am Muirir | 2-3H |
| Raon Per Muirear | 5-10KM |
| Méid na mBonn | 10INCH |
| Luas uasta | 16km/u (ag brath ar bhóthar agus meáchan) |
| Port | Zhejiang Port |


Atá feistithe le boinn 8-orlach, cinntíonn na rothaí caitheamh-resistant agus neamh-duillín seo greim cobhsaí agus slán ar éagsúlacht dromchlaí. Téigh i ngleic le cosáin mhíchothroma, cosáin, nó limistéir féaraigh le muinín, de réir mar a osclaíonn cumais uile-tír-raon an chláir hover seo domhan ina bhfuil féidearthachtaí ann do mharcaithe atá ag iarraidh taiscéalaíochta agus spleodar.


Buaileann nascacht le siamsaíocht leis an bhfeidhm chomhtháite Bluetooth, ag claochlú do chlár hover go mol siamsaíochta soghluaiste. Péireáil gan uaim é le do ghléas soghluaiste chun taitneamh a bhaint as na foinn is fearr leat agus tú ag marcaíocht, ag cur le do thaithí iomlán agus ag cur teagmháil nua-aimseartha le do thuras.


Bígí cinnte faoi cháilíocht ár gclár hoverboard Féinchothromaithe Uile-Tír-Raoin, agus é faoi thástáil dhian chun na caighdeáin is airde a bhaint amach. Tá áthas orainn an hoverboard eisceachtúil seo a thairiscint ar phraghas fabhrach, a bhuíochas lenár dtiomantas díolacháin dhíreach-ón-mhonarcha a sholáthar. Bain tairbhe as an deis seo chun do thaithí marcaíochta a ardú le hoverboard a chomhcheanglaíonn marthanacht, nuálaíocht agus inacmhainneacht. Fiosraigh anois agus cuir d'ordú isteach chun páirt a ghlacadh sna céimeanna marcaigh a bhfuil sult na taiscéalaíochta uile-tír-raon acu.
Clibeanna Te: Féin chothromú gach hoverboard tír-raon, an tSín féin cothromú gach tír-raon hoverboard monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Clár hoverboard 2 Roth
Next2: Dhá Roth Buan-Scútar
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin


