Rothar Speisialaithe do Pháistí
Tairgeann rothair speisialaithe do pháistí gnéithe cosúil le airde inchoigeartaithe, marthanacht, agus dearadh tarraingteach chun scileanna mótair, neamhspleáchas agus idirghníomhú sóisialta a fheabhsú. Tá na rothair seo deartha chun comhordú agus neart muscle a fheabhsú, ag cinntiú taithí marcaíochta spraoi agus sábháilte. Díoltar go díreach ón monarcha, comhcheanglaíonn siad cáilíocht le hinacmhainneacht, in éineacht le seirbhís iar-díola iontaofa, rud a fhágann gur rogha iontach iad do rothaithe óga.
Réamhrá Táirgí
| Ábhar Forc | Cruach |
| Giaranna | Luas Aonair |
| Méid Rothaí | 24" |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Córas coscánaithe | Líne Coscáin |
| Tréithe eile | |
| Ábhar imeall | Cóimhiotal Alúmanam |
| Rothaí Traenála | Tá |
| Cineál Fráma | Fráma Iomlán Shockingproof |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm an Bhranda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XAM-MBTFLD |
| Fionraí Forc | Tá |
| Meáchan Comhlán | 9.5KGS |
| Meáchan Glan | 8.5KGS |
| Cineál Pedal | Pedal Gnáth |
| Fad (m) | 0.95-1.15m |
| Cumas Luchtaithe | 120kg |
| Ainm an táirge | páistí rothar |
| Méid | 24" |
| Imeall | Imeall cóimhiotal alúmanaim |
| Forc | Forc Cruach |
| Coscán | Coscán Láimhe |
| diallait | Leathar Bog |
| Cineál roth | Rothaí Aeir 24" orlach |
| Méid rotha | 18 20x2.125/2.4 |
| Modhanna Loingseoireachta | farraige |
| Buntáiste | Monarcha díreach |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 1 píosa / cartán le Béarla nó má iarrann tú lámhleabhar teanga Le cartán donn 5 ciseal, nó bosca datha |
| Port | Tianjin nó Qingdao |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


MEÁCHAIN AGUS GÉIMÉADACH Optimized. Laghdaigh an rothar EZ 20% de réir meáchain fráma i gcomparáid leis an meán. Tugann an chéimseata eisiach atá neamhdhíobhálach don leanbh an staidiúir marcaíochta is fearr do leanaí. Leis an suíomh fráma níos ísle, diallait inchoigeartaithe airde agus handlebar, is féidir fiú leanaí óga a bheith go héasca a chosa teagmháil leis an talamh agus tosú go muiníneach.


Faigh amach tuilleadh spraoi. An buidéal uisce "scaird-innill" sainiúil, an cloigín gleoite leictreach, an clúdach gas, mods níos fionnuara ar an rothar rud a fhágann go bhfuil sé in ann pearsantacht gach biker EZ a mheaitseáil. Tá go leor spraoi ag teacht ar do bhealach!

Clibeanna Te: rothar speisialaithe do na páistí, an tSín rothar speisialaithe do na páistí monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothair Sléibhe Páistí
Next2: Rothair Leanaí saor
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin



