Rothar Sléibhe Leictreach Gach Tíre Saill Tíre
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 26" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.5AH |
| Tréithe eile | |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Tube Síos |
| Cineál Cliste | Braiteoir, Leictreonach, Digiteach |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-X8 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| chasmhóiminte | 70-80 Nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Ainm Táirge | Rothar Cathrach Leictreach |
| Ceallraí | 48V 10.5Ah Battery Litiam |
| Cumhacht Mótair | 750w |
| Taispeáin | Taispeáint LCD |
| Coscán | Coscán Diosca Hiodrálacha |
| Forc Tosaigh | Forcanna turrainge Buí Ola Snowmobile |
| Bonn | 26"*4.0 |
| Fearas | SHIMANO 7 Luas |
| Rialaitheoir | 9 Tube 25A Tonn Xuan Dearfach Gan Scuab |
| Méadar | lárionad rialaithe le scáileán dath mór P68 grád uiscedhíonach |
| Cumas Soláthair | 600 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Ag tabhairt isteach ár Rothar Sléibhe Leictreach Uile-Tír-raon Saill Tíre, compánach láidir agus ildánach atá deartha chun conquer aon tírdhreach le stíl agus cumhacht. Le fráma caol 26*4.0 agus roghanna dathanna inoiriúnaithe, ní modh iompair amháin é an rothar seo; is ráiteas eachtraíochta agus indibhidiúlachta é.

Agus é ag meáchan ach 29kg, buaileann fráma cóimhiotal alúmanaim an chothromaíocht foirfe idir neart agus aclaíocht, rud a chinntíonn turas mín agus rialaithe. Le cumas luchtaithe flaithiúil de 150kg, is féidir le marcaigh de mhéideanna éagsúla iniúchadh a dhéanamh go muiníneach ar an taobh amuigh mór, ó chosáin sléibhe dúshlánacha go sráideanna na cathrach ag foirceannadh.

Is é croí buailte an rothair sléibhe leictreach seo a mhótar cumhachtach 350W-1000W, atá comhtháite gan uaim le spócaí 12G le haghaidh na feidhmíochta agus na marthanachta is fearr. Agus é in éineacht le ceallraí litiam 48V10.4A({7}}V25A) ard-acmhainne, tá raon suntasach idir 40 agus 80 ciliméadar ar an rothar. Cibé an bhfuil tú ag cúrsáil ar 25/uair an chloig compordach nó ag brú na dteorainneacha ag 50/uair, cuireann an rothar seo eispéireas marcaíochta spreagúil agus dinimiciúil ar fáil.

Innealtóireacht do chruinneas agus d'iontaofacht, tá sraith babhla imthacaí ar an rothar, comhpháirteanna Shimano mar an t-aistriú TX50, derailleur cúil ZT50, agus 7-roth saor. Cinntíonn na boinn speisialta 26 * 4.0, in éineacht leis an forc tosaigh ola snowmobile buí turraing-ionsú, tarraingt agus rialú níos fearr, gan iarracht a láimhseáil tír-raon éagsúil.

Is tosaíocht í an tsábháilteacht, atá le feiceáil sna coscáin diosca meicniúla speisialta le haghaidh feithiclí leictreacha tosaigh agus cúil. Tá an rothar feistithe le scáileán mór dath rialaithe lárnach cliste le P68 uiscedhíonta, a sholáthraíonn faisnéis riachtanach ar do mhéar. Áirítear leis an gcóras soilsithe cuimsitheach feidhm stiúrtha trí-in-aon chlé agus ar dheis sna soilse carr, agus cuireann an solas eireaball feidhm solais coscáin cas ar chlé agus ar dheis ceithre-in-aon, rud a fheabhsaíonn infheictheacht agus sábháilteacht le linn do turais.
Ar phraghas iomaíoch agus ar fáil trí dhíolacháin dhíreacha mhonarcha, tugann ár Rothar Sléibhe Leictreach All-Terrain Fat Tire Electric cuireadh duit fiosrúchán agus ordú a dhéanamh inniu. Ardaigh do thaithí marcaíochta, iniúchadh a dhéanamh ar dhearcadh nua, agus glac leis an sult a bhaineann le tírdhreacha éagsúla a shárú leis an gcompánach leictreach ard-stíliúil seo!
Clibeanna Te: rothar sléibhe leictreach boinn saille uile-tír-raon, monaróirí rothar sléibhe leictreacha boinn saille uile-tír-raon na Síne, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Saill Tire Rothar Leictreach do Dhaoine Fásta
Next2: Rothar Leictreach Beag
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








