E-Rothar Sléibhe Tire do Dhaoine Fásta
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | Luas Aonair |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Méid Rothaí | 300-8 |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Ceallraí LÉAD-AIGÉADACH |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 20Ach |
| Tréithe eile | |
| chasmhóiminte | 50-60 nm |
| Áit Tionscnaimh | tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K15 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | <30km/h |
| Am Muirir | 6-8H |
| Seasamh mótair | Mótar Lárnach |
| Staid Battery | Tube Síos |
| Rialaitheoir | 12 Feadán |
| Eochairfhocail | trírothach leictreach |
| Taispeáin | Taispeáint LCD |
| Acmhainn Rátaithe Paisinéirí | Trí Suíochán |
| Cumas luchtaithe | 300kg |
| Solas | Solas faoi stiúir |
| Toise foriomlán | 155 * 75 * 110cm |
| Toisí pacáiste | 137 * 72 * 65cm |
| Ábhar imeall na mbonn | Cóimhiotal alúmanaim |
| Boinn | bonn tubeless |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáistiú cartán |
| Port | tiainjin |
| Cumas Soláthair | 5000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Ár r-Rothar Sléibhe Tire do Dhaoine Fásta a thabhairt isteach, buaicphointe nuálaíochta rothaíochta leictrigh a chomhcheanglaíonn cumhacht, feidhmíocht agus marthanacht gan uaim chun d'eachtraí easbhóthair a ath-shainmhíniú. Deartha ag cuimhneamh ar an marcach géarchúiseach, tá neart gnéithe ag baint leis an r-rothar seo a chuireann as a chéile é i réimse na rothaíochta sléibhe.

Sloinn do indibhidiúlacht le pailéad dathanna inoiriúnaithe a thacaíonn le pearsanú, a ligeann duit marcaíocht i stíl. Agus é á chumhachtú ag mótar roth láidir 350W-1000W, cuireann ár r-rothar tú ar aghaidh trí réimsí éagsúla le luasanna ó 25KM/uair an chloig compordach go dtí 50KM/uair an chloig spreagúil. Cinntíonn an ceallraí litiam 48V10.4A raon flaithiúil de 40 ciliméadar, ag soláthar cumhachta cuimsithí do rianta sléibhe leathnaithe.

Arna dhéanamh le cruinneas, buaileann an fráma cóimhiotal alúmanaim cothromaíocht foirfe idir neart agus meáchan, ag cur le marthanacht agus maneuverability iomlán an r-rothar. Agus é ag meáchan 30kg, le cumas luchtaithe de 150kg, tá an r-rothar seo láidir agus ilúsáideach, in ann dul i ngleic go héasca le dúshláin tírdhreacha sléibhtiúla.

Téigh tríd an tír-raon garbh go muiníneach, a bhuí leis an tacar babhla speisialaithe atá deartha le haghaidh feithiclí leictreacha agus na boinn speisialta 20*4.0 atá curtha in oiriúint do eachtraí easbhóthair. Cuireann an forc tosaigh ola-ionsúite turrainge tuilleadh le do thaithí marcaíochta, ag cinntiú turas réidh agus compordach thar dhromchlaí éagsúla.

Tá trí mhodh marcaíochta ar fáil i r-rothar Tire Mountain atá saincheaptha le haghaidh solúbthachta - leictreacha íon, cúnamh cumhachta leictreach, agus marcaíocht faoi thiomáint ag an duine. Cibé an fearr leat áisiúlacht na cumhachta leictrí nó an dúshlán a bhaineann le pedaláil tríd an dúlra, cuireann an r-rothar seo in oiriúint do do chuid sainroghanna gan stró.

Tá sábháilteacht ríthábhachtach, le gnéithe cosúil le coscáin diosca meicniúla speisialta le haghaidh feithiclí leictreacha tosaigh agus cúil, nascóirí uiscedhíonacha, agus feidhm solais coscáin aon-bhealach. Cuireann comhtháthú 12-braiteoir luais mhaighnéadaigh ciseal breise éifeachtúlachta le do turais.
Ar phraghas fabhrach mar gheall ar dhíolacháin dhíreacha na monarchan, is é ár r-Rothar Tire Mountain an sampla den inacmhainneacht gan cur isteach ar cháilíocht. Iarraimid fiosrúcháin agus orduithe, a spreagann tú chun dul ar thuras rothaíochta sléibhe sultmhar le r-rothar a shásaíonn agus a shásaíonn tú. Fiosraigh agus ordaigh anois chun taithí a fháil ar fheidhmíocht chumhachtach agus spreagúil ár r-rothar Tire Mountain. Bígí leis an eachtra inniu!
Clibeanna Te: r-rothar sléibhe boinn do dhaoine fásta, r-rothar sléibhe boinn tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Scútar Leictreach Dhá Roth Infhillte
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin






