Rothar Fillte Leictreach Uile Tíre
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.5Ah |
| Tréithe eile | |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Battery Comhtháite |
| Leithead na mBonn | 20*4" |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K4 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 35-45km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| chasmhóiminte | 60-70Nm |
| Ainm Táirge | Rothar Fording Leictreach |
| Cumas Battery | 48V 10.5ah (13Ah, 15Ah roghnach) |
| Cumhacht Mótair | 500W (750W/1000W roghnach) |
| Rialaitheoir | 48V Sine wave rialtóir Chliste |
| Dispaly | Taispeántas digiteach LCD |
| Ualach uasta | 150kg |
| Lógó | OEM Inghlactha |
| Ionsúire turraing | Fionraí Fráma |
| Meáchan Glan | 28kg |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáilte i 5-ply cartáin |
| Port | Shenzhen Seaport |
| Cumas Soláthair | 800 Píosa/Píosa sa tSeachtain |

Tús a chur le ré nua eachtraíochta lenár Rothar Fillte Leictreach Uile-Tír-raon, comhleá nuálaíochta agus dearadh garbh a athsainmhíníonn solúbthacht i saol na rothar leictreach. Tá an fráma déanta as cóimhiotal alúmanaim eitlíochta, ní hamháin go bhfuil an fráma éadrom ach léiríonn sé marthanacht eisceachtúil, rud a chinntíonn compánach láidir do do chuid éalaithe easbhóthair.

Éiríonn le dul i ngleic le tír-raon garbh agus an forc tosaigh a ionsúir turraing, ag soláthar turas réidh agus compordach fiú ar na dromchlaí is dúshlánaí. Cuirtear feabhas breise ar inoiriúnaitheacht an rothair ag an bpainéal ionstraim uiscedhíonach, ag cur teagmháil leis an nua-aimsearthacht agus ag cinntiú marthanacht i gcoinníollacha aimsire éagsúla.

Le trí mhodh marcaíochta dinimiciúla, cuireann an rothar fillte leictreach seo in oiriúint do gach riachtanas. Aistrigh gan stró idir Pure Electric Riding le haghaidh turas corraitheach, mótair-thiomáint, Marcaíocht Leic-Chuidithe chun an borradh breise sin a fháil nuair a bhíonn tú ag gabháil do chnoic, agus Marcaíocht Láimhe don taithí rothaíochta traidisiúnta. Cuireann an t-aistriú gan uaim idir modhanna eispéireas marcaíochta in oiriúint agus taitneamhach do gach rogha.

Is é an ceallraí litiam 48V10.4A atá i gcumhacht do chuid eachtraí, foinse láidir fuinnimh a thiomáineann an rothar le raon iontach 60 ciliméadar ar aon mhuirear amháin. Slán le raon imní agus tú ag iniúchadh tír-raon i gcéin agus i gcéin, muiníneach as fad saoil iontaofa shaol na ceallraí.

Taithí an tsaoirse taiscéalaíochta le rothar atá deartha do gach tír-raon. Ó shráideanna na cathrach go cosáin gharbh, is é ár Rothar Fillte Leictreach Uile-Tír-raon do thicéad chuig eachtra nach bhfuil a leithéid. Mar gheall ar an bpraghsáil fhabhrach, chomh maith le díolacháin dhíreacha ón monarcha, is rogha dhochoiscthe ag baint leis an rothar leictreach seo dóibh siúd atá ag lorg meascán feidhmíochta agus inacmhainneachta.
Clibeanna Te: gach tír-raon rothar fillte leictreacha, an tSín gach tír-raon rothar fillte leictreacha monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar E-Rothar Fillte Leictreach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








