Rothar Leictreach Tire Folding le
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.5 AH |
| Tréithe eile | |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Battery Comhtháite |
| Cineál Cliste | Braiteoir, bluetooth, Leictreonach, Digiteach |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K8 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| chasmhóiminte | 70-80 Nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Ainm Táirge | Rothar Leictreach Fillte |
| Ceallraí | 48V 10.5Ah Battery Litiam |
| Cumhacht Mótair | 750W |
| Taispeáin | Taispeáint Digiteach LCD |
| Coscán | Coscán Diosca Hiodrálacha |
| Forc | Forc fionraí |
| Bonn | 20" |
| Cumas luchtaithe | 150KG |
| Therottle | Leath cas Throttle |
| Rialaitheoir | 9 feadáin 25A basalt dearfach gan scuab |
| Cumas Soláthair | 600 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Ár Rothar Leictreach Fillte Saill Tíre a thabhairt isteach, meascán foirfe nuálaíochta agus áise, atá deartha chun do thaithí marcaíochta a ardú chuig airde nua. Déanta le cruinneas, tá fráma an rothair eisceachtúil seo tógtha as cóimhiotal alúmanaim éadrom agus marthanach, rud a chinntíonn turas láidir ach nimble. Agus í ag meáchan 30 kg amháin, baineann an fheithicil iomlán amach an chothromaíocht idéalach idir stóinseacht agus inaistritheacht.

Glac suíochán ar an diallait plush tiubhaithe a ráthaíonn turas compordach, cibé an bhfuil tú ag cúrsáil trí shráideanna na cathrach nó ag iniúchadh cosáin easbhóthair. Ní hamháin go gcuireann cuimsiú tuisceanach soilse tosaigh agus soilse eireaball cúil le d'infheictheacht le linn coinníollacha éadroma íseal ach cuireann sé teagmháil leis an nua-aimsearthacht le dearadh an rothair.

Feistithe le ceallraí cumhachtach, tá raon tiomána iontach de 40 ciliméadar ar aon mhuirear amháin ag ár Rothar Leictreach Folding Fat Tire. Ciallaíonn sé seo gur féidir leat taitneamh a bhaint as turais leathnaithe gan a bheith buartha go n-éireoidh tú as cumhacht. Cinntíonn an cumas ceallraí mór go bhfuil do thurais ní hamháin áisiúil ach freisin iontaofa.

Cuir in iúl do indibhidiúlacht trí éagsúlacht dathanna a roghnú, nó téigh céim níos faide agus roghnaigh dath saincheaptha a thagann le do stíl phearsanta. Cinntíonn an tsolúbthacht i roghanna dathanna nach modh iompair amháin é do rothar leictreach ach go léiríonn sé do bhlas uathúil freisin.

Comhlánaítear ár dtiomantas maidir le heispéireas marcaíochta níos fearr a sholáthar le pointe praghais fabhrach. Mar tháirge díolacháin dhíreach ón monarcha, cuirimid cáilíocht agus inacmhainneacht duit i bpacáiste amháin nach féidir a shárú. Tugaimid cuireadh duit fiosrúchán agus ordú a dhéanamh, agus an deis a thapú chun glacadh le todhchaí na rothaíochta lenár Rothar Leictreach Folding Fat Tire Electric. Ná caill an deis do turais a athrú – fiosraigh agus ordaigh inniu!
Clibeanna Te: folding fat bonn rothar leictreach le, an tSín folding saille bonn rothar leictreach le monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach Sléibhe Battery Inbhainte
Next2: Rothar Leictreach Tíre Saill
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








