Rothair LEICTREACH FHAISTE CÉIM-TRÍ
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 15.6AH |
| Tréithe eile | |
| chasmhóiminte | 60-70 Nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Tube Síos |
| Leithead na mBonn | 20*4 |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K10 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Forc | Forc Fionraí |
| Ceallraí | 48v 15.6AH |
| Mótar | 48v 500W |
| Bonn | Ceann 20*4 |
| Coscán | Dí-choscán |
| Derailleur | SHIMANO 7-luas |
| diallait | diallait níos faide |
| Luas barr | 32km/u |
| Muirear | 36*2 |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 1. 95% SKD, 85%RKD, CKD; 2. 5-tá cairtchlár ciseal, le 2-ciseal páipéar donn fillte 3-páipéar rocach ciseal, taise-dhíonach agus ionsú turrainge; 3. Cuireadh mála plaisteach taobh istigh den chairtchlár; 4. De réir iarratais an chustaiméara. |
| Port | tiainjin |

Ag tabhairt isteach ár Rothar Leictreach Céim-Thru Fillte, comhleá iontach de áise, compord agus comaitéireacht éicea-chairdiúil. Crafted le cruinneas agus deartha le haghaidh solúbthachta, is é an rothar leictreach a game-changer i saol na soghluaisteachta uirbí. Le fócas ar thaithí marcaíochta gan uaim a sholáthar, cuireann sé fráma cruach ardcharbóin, glanmheáchan 30 kg, agus go leor gnéithe a fhreastalaíonn ar an comaitéireacht nua-aimseartha.

Ní hamháin go gcinntíonn an fráma cruach ardcharbóin marthanacht an rothar ach cuireann sé freisin lena dhearadh éadrom, rud a fhágann go bhfuil sé éasca a láimhseáil agus a iompar. Agus é ag meáchan 30 kg amháin, baineann an Rothar Leictreach Folding Step-Thru seo amach an chothromaíocht foirfe idir sturdiness agus maneuverability, ag ligean do marcaigh dul ar shráideanna na cathrach gan stró.

Ag cur leis an taithí marcaíochta, tá an rothar feistithe le forc tosaigh turraing-ionsú, atá deartha chun ionsú tionchar dromchlaí míchothrom agus a chur ar fáil réidh, turas compordach. Cuireann an dearadh céim-thru sraith bhreise inrochtaineachta leis, rud a fhágann go bhfuil sé éasca do mharcaithe de gach aois an rothar a fheistiú agus a dhíshuiteáil gan stró.
Clibeanna Te: fillte step-thru rothar leictreach, an tSín fillte step-thru rothar leictreach monaróirí, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







