Rothair Coscáin Diosca Hiodrálacha do Dhaoine Fásta
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cruach ardcharbóin |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.5 AH |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K13 |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Tube Síos |
| Leithead na mBonn | 20*4" |
| Áit Tionscnaimh | Guangxi, an tSín |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | <30km/h |
| chasmhóiminte | 30-50 Nm |
| Ainm Táirge | Rothar Leictreach 20inch |
| Ceallraí | 48V 10.4Ah Battery Litiam |
| Voltas | 48v |
| cumhacht | 350w-1000w |
| Luas | MAX 40km/u |
| Méid na mBonn | 20*4.0 Orlach |
| Dath | dubh |
| Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Meáchan Glan | 26kg |
| Ábhar Fráma | Cruach ardcharbóin |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Ar dtús i polybag, ansin i cartán |
| Port | shenzhen |
| Cumas Soláthair | 5000 Tacar/Tacar in aghaidh na Seachtaine |

Ár Erothair Coscáin Diosca Hiodrálacha do Dhaoine Fásta a thabhairt isteach, réiteach ceannródaíoch atá deartha chun d'eispéireas comaitéireachta a réabhlóidiú le meascán foirfe de stíl, feidhmíocht agus feidhmiúlacht. Tá an rothar leictreach seo deartha go cúramach chun freastal ar riachtanais éagsúla marcaigh uirbeacha, ag tairiscint raon gnéithe a fhágann go bhfuil sé seasamh amach i saol na rothair leictreacha.

Bíonn an saincheaptha i lár an aonaigh lenár Ebikes Coscáin Diosca Hiodrálacha, atá ar fáil i raon dathanna a oireann do do stíl phearsanta. Téann muid céim níos faide trí thacú le dathanna saincheaptha, rud a ligeann duit do indibhidiúlacht a chur in iúl trí do rogha aeistéitic rothar leictreach.

Arna thiomáint ag ceallraí litiam láidir 48V10.4A, cinntíonn ár n-ebike saol ceallraí iontach suas le 40 ciliméadar ar aon mhuirear. Soláthraíonn an raon mórthaibhseach seo an tsaoirse chun nascleanúint a dhéanamh trí shráideanna na cathrach nó trí chúrsáil feadh bealaí sárscéimhe gan imní ort éirí as cumhacht.

Is gné sheasta é an fráma cóimhiotal alúmanaim éadrom ach durable, a chomhcheanglaíonn neart agus aclaíocht le haghaidh eispéireas marcaíochta feabhsaithe. Ní hamháin go gcuireann an t-ábhar seo le sturdiness iomlán an ebike ach cinntíonn sé freisin go bhfanann sé éadrom, rud a fhágann go bhfuil sé éasca é a láimhseáil agus a ainliú trí thír-raon éagsúla.

Is ardtosaíocht í an chompord, agus tagann ár Erothair Coscáin Diosca Hiodrálacha feistithe le diallait tiubh agus compordach. Cinntíonn an ghné seo go bhfuil do turais éifeachtach ní amháin ach freisin taitneamhach, fiú le linn turais sínte.

Tá solúbthacht ríthábhachtach, agus tairgeann ár rothair modhanna marcaíochta iolracha, lena n-áirítear leictreachas íon, cúnamh leictreach agus marcaíocht daonna. Cibé an fearr leat an áisiúlacht a bhaineann le turas lánleictreach, an borradh breise maidir le cúnamh leictreach, nó an taithí thraidisiúnta a bhaineann le pedaláil, cuireann ár rothair in oiriúint do do chuid sainroghanna gan stró.
Deimhnithe maidir le cáilíocht agus sábháilteacht, tugann ár Ebikes Coscáin Diosca Hiodrálacha tosaíocht do dheimhniú táirgí, ag soláthar suaimhneas intinne do marcaigh a bhfuil meas acu ar iontaofacht agus ar fheidhmíocht. Tagann cáilíocht i dtús báire i gcónaí inár dtiomantas maidir le heispéireas rothaíochta leictreachais níos fearr a sholáthar.
Ar phraghas fabhrach mar gheall ar dhíolacháin dhíreacha mhonarcha, cuireann ár Ebikes Coscáin Diosca Hiodrálacha meascán gan sárú ar inacmhainneacht agus ar cháilíocht. Fáiltímid roimh fhiosrúcháin agus orduithe, ag tabhairt cuireadh duit do thaithí comaitéireachta a ardú le rothar leictreach a sháraíonn ní hamháin d’ionchais. Fiosraigh agus ordaigh anois chun páirt a ghlacadh i dtodhchaí na soghluaisteachta uirbí agus taitneamh a bhaint as an bpraghas fabhrach a thairgeann ár ndíolachán díreach sa mhonarcha. Taisteal isteach i ré nua áise agus stíl inniu!
Clibeanna Te: rothair coscáin diosca hiodrálacha do dhaoine fásta, rothair coscáin diosca hiodrálacha tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach Fillte do Dhaoine Fásta
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








