Sliabh Leictreach Saill Tíre
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Battery Comhtháite |
| Cineál Cliste | Leictreonach, Digiteach |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-X2-A |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| chasmhóiminte | 70-80 Nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Ainm Táirge | Rothar Mauntain Leictreach |
| Ceallraí | 48V 10.4Ah Battery Litiam |
| Cumhacht Mótair | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Coscán | Dí-choscán |
| Mótar | 350W--1000W |

Bain sult as an taiscéalaíocht easbhóthair lenár Rothar Sléibhe Ceannródaíoch Fat Tire Electric Mountain. Agus é deartha go cúramach chun tír-raon dúshlánach a shárú, comhcheanglaíonn an rothar seo cumhacht, solúbthacht agus stíl don eachtra deiridh amuigh faoin aer. Le dathanna inoiriúnaithe, fráma cóimhiotal alúmanaim sleek, agus meáchan glan de 29kg, buaileann an rothar seo an chothromaíocht foirfe idir aeistéitic agus feidhmíocht.

Agus é á chumhachtú ag mótar rotha comhtháite 350W-1000 dinimiciúil, seachadann Rothar Sléibhe Leictreach Fat Tire luasanna ó 25/uair an chloig compordach go 45 uair an chloig spreagúil, rud a chinntíonn turas spreagúil agus éifeachtach trí sléibhte, cosáin agus tírdhreacha garbh. . Soláthraíonn an ceallraí litiam, atá ar fáil i gcáileanna éagsúla ó 48V10.4A go 48V25A, raon suntasach de 40 ciliméadar go 80 ciliméadar iontach, rud a ligeann duit iniúchadh a dhéanamh i bhfad agus i gcóngar ar mhuirear amháin.

Tá sé éasca dul i ngleic le tír-raon éagsúil le sainghnéithe, lena n-áirítear forc tosaigh ola snowmobile a ionsúnn turrainge buí, boinn speisialta 26*4.0 le haghaidh feithiclí leictreacha, agus 7-roth luais Shimano le haghaidh aistrithe gan uaim . Cinntíonn an séala uiscedhíonach ar an ais lár, chomh maith leis an slabhra frith-meirge speisialta, marthanacht agus fad saoil, fiú i gcoinníollacha aimsire dúshlánacha.
|
Paraiméadair táirge |
|||
|
Méid: |
26 orlach |
Ábhar fráma: |
Cóimhiotal alúmanaim eitlíochta |
|
Luchtaigh: |
150 kg |
innealra leictreach: |
500-1000W |
|
Battery: |
48v10.4a ceallraí litiam |
Meáchan Glan: |
28kg |
Clibeanna Te: bonn saille sléibhe leictreach, tSín saille boinn monaróirí sléibhe leictreacha, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach Rothar Infhillte
Next2: Rothair do Dhaoine Fásta
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








