Rothar E-Rothar Fillte Leictreach
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 luas |
| Ábhar Fráma | Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.5 AH |
| Tréithe eile | |
| chasmhóiminte | 70-80 nm |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K3 |
| Luas uasta | <30km/h |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Battery Comhtháite |
| Cineál | fillte 20" ebike |
| Gné | bonn saille |
| Cumhacht Mótair | 48V350W |
| Taispeáin | LCD |
| Ceallraí | 48V 10.4Ah Battery Litiam |
| Derailleur | Cluiche Líne Shimano 7 Speed Derailleur |
| Leithead na mBonn | 4.0 SAILL BHONN |
| Coscán | Diosca Brakce |
| Forc tosaigh | Forc Cóimhiotal Alúmanam |
| Solas | Solas faoi stiúir |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 85% SKD 1 cartán seaworthy |
| Port | Calafort Tianjin |
| Cumas Soláthair | 1000 Set/Tacar in aghaidh na Míosa |

Ag tabhairt isteach ár Rothair E-Rothar Fillte Leictreach ceannródaíoch, iontas innealtóireachta nua-aimseartha atá deartha chun do thaithí comaitéireachta a ardú. Ag baint le pailéad dathanna caol agus saincheaptha, ní hamháin gur modh praiticiúil iompair é an rothar leictreach seo ach freisin ráiteas stylish.

Atá feistithe le mótair roth spóca cumhachtach 350W-1000W, téann ár r-rothar gan stró ar luasanna idir 25KM/uair agus 50KM/uair an chloig go hiontach, ag cinntiú taisteal tapa agus éifeachtach. Soláthraíonn an ceallraí litiam 48V10.4A raon suntasach de 40 ciliméadar ar mhuirear amháin, rud a fhágann gur compánach iontaofa é do do thurais laethúla.

Agus iad déanta go beacht, cuireann an feadán suíocháin cóimhiotal alúmanaim agus an láimhseáil chothrománach le struchtúr éadrom ach marthanach an rothair. Tairgeann na boinn speisialta 20*4.0 le haghaidh feithiclí leictreacha, chomh maith le 7-roth speisialaithe luas Shimano, tarraingt agus rialú eisceachtúil, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do thír-réimsí éagsúla.

Cinntíonn an shifter Shimano TX50 agus derailleur cúil ZT50 aistrithe fearas gan uaim, ag soláthar taithí marcaíochta réidh agus taitneamhach. Tá córas coscánaithe ár r-rothar den scoth, ina bhfuil coscáin diosca meicniúla speisialta chun tosaigh agus ar chúl, rud a chinntíonn cumhacht stoptha iontaofa i ngach coinníoll.

Tá sábháilteacht agus áisiúlacht ríthábhachtach, agus tá ár Rothar E-Rothar Fillte Leictreach feistithe le córas soilsithe cuimsitheach. Comhtháthaíonn na cónaisc uiscedhíonach, adharc, ceannlampa, agus feidhmeanna stiúrtha gan uaim, ag cinntiú infheictheacht le linn turais oíche. Cuireann an fheidhm solas coscáin aon-bhealach sa solas eireaball ciseal breise sábháilteachta.

Solúbthacht taithí le trí mhodh marcaíochta ar leith: Leictreachas íon le haghaidh cúrsála gan stró, Cúnamh cumhachta leictreachais le haghaidh treisithe nuair is gá, agus marcaíocht faoi thiomáint ag an duine don taithí rothaíochta traidisiúnta. Feabhsaítear cumas teicneolaíochta an rothair leis an mbraiteoir luais mhaighnéadaigh chomhtháite 12- agus 5-luail-ionstraim le luchtú USB agus uiscedhíonta P68.
Le praghsáil mhonarcha-dhíreach, cuireann ár Rothar E-Rothar Fillte Leictreach meascán gan sárú ar fheidhmíocht, ar stíl agus ar inacmhainneacht. Ná caill an deis do chomaitéireacht a athrú ó bhonn - fiosraigh agus ordaigh inniu!
Clibeanna Te: rothar r-rothar fillte leictreacha, monaróirí rothar r-rothar fillte leictreacha tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: E-Rothar Sléibhe Tire do Dhaoine Fásta
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








