Rothar Leictreach Easbhóthair
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 26" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | F&T - Coscán Diosca Cábla-Tarraing |
| Cumas Battery | 10.5Ah |
| Tréithe eile | |
| chasmhóiminte | 60-70NM |
| Am Muirir | 3~6/H |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Tube Síos |
| Leithead na mBonn | 26*4 |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-X5 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 40~45km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Ainm Táirge | Rothar Tíre Leictreach Saill |
| Dath | Dath Saincheaptha |
| Cumhacht Mótair | 350W (500W/750W le haghaidh roghnach) |
| Ualach uasta | 180kg |
| Meáchan Glan | 30kg |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáilte sa 5-ply cartán |
| Port | Guangzhou |
| Cumas Soláthair | 800 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Cuir do indibhidiúlacht in iúl trí shaincheapadh le héagsúlacht dathanna atá ar fáil do do Rothar Leictreach Easbhóthair. Déanta as cóimhiotal alúmanaim éadrom ach láidir, buaileann an rothar an chothromaíocht foirfe idir inaistritheacht agus marthanacht, ag meáchan de 29kg, agus ag an am céanna tá cumas luchtaithe 150kg aige, rud a chinntíonn neart agus cobhsaíocht i d’fhiontair easbhóthair.

Scaoil an chumhacht laistigh leis an mótar 350W-1000W, atá feistithe le spócaí 12G le haghaidh feidhmíochta feabhsaithe. Cumasaíonn an ceallraí litiam 48V10.4A-48V25A do thuras, ag soláthar raon suntasach de 40 go 80 ciliméadar. Cibé an bhfuil tú ag taisteal ar feadh 25/uair an chloig go fóillíochta nó ag iarraidh ruathar aidréanailín ag 45/uair an chloig, seachadann an Rothar Leictreach Easbhóthair turas spreagúil agus dinimiciúil.

Innealtóireacht do dhúshláin easbhóthair, tá sraith babhla imthacaí láidir ar an rothar, comhpháirteanna Shimano mar an t-aistriú TX50, derailleur cúil ZT50, agus 7-roth luais, ag cinntiú aistrithe réidh fearas ar thír-raon garbh. Cinntíonn an forc tosaigh ola snowmobile ionsú turraing-buí agus boinn speisialta 26*4.0 turas compordach, suaití ionsú agus nascleanúint dromchlaí garbh gan stró.
Clibeanna Te: rothar leictreach easbhóthair, monaróirí rothar leictreacha easbhóthair na Síne, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Gach Tír-raon Saill Tíre Mountain Ebike
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







