Rothar Leictreach Sléibhe Battery Inbhainte
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 12.5 Ach |
| Tréithe eile | |
| chasmhóiminte | 30-50 nm |
| Áit Tionscnaimh | Zhejiang, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K7 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Feadán Suíocháin |
| Forc tosaigh | Forc Fionraí MOZO |
| Bonn | KendaName |
| Cumhacht Mótair | 48V500W |
| Rialaitheoir | Rialaitheoir Chliste |
| ThrottleName | Throttle Ordóg |
| Taispeáin | Taispeáint LCD/LED |
| Ceallraí | 48V10AH |
| PAS | 1:1 córas cúnamh pedal Chliste |
| Raon | 31-60km |
| Deimhniú | CE CCC ISO9001 |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Cartán Balla Dúbailte 7 Sraith, Méid Pacála: 146*28*70cm Pacáiste Saincheaptha & Lógó ar Fáil |
| Port | Shanghai & Ningbo |
| Cumas Soláthair | 5000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Bain sult as buaic na heachtraíochta easbhóthair lenár Rothar Leictreach Sléibhe Battery Inbhainte, rianadóir i réimse na rothaíochta leictrigh a phósann gan uaim cumhacht, marthanacht agus solúbthacht. Socraigh i gcoinne chúlra dathanna inoiriúnaithe, ní hamháin gur modh iompair é an rothar seo; is ráiteas indibhidiúlachta é.

Déanta as cóimhiotal alúmanaim éadrom ach láidir, cuireann an fráma, an feadán suíocháin, agus an láimhseáil chothrománach le glanmheáchan iomlán de 30kg, ag seachadadh turas lúfar gan cur isteach ar marthanacht. Cinntíonn cumas luchtaithe an rothair de 150kg go bhfreastalaíonn sé ar mharcaigh de mhéideanna éagsúla, rud a fhágann gur compánach iontach é do gach eachtránaí.

Feistithe le sainghnéithe, lena n-áirítear clár eitilte leathphacáiste snowmobile 20*4.0 agus forc tosaigh ola speisialta ionsúite turrainge, tá an rothar leictreach seo saincheaptha chun conairí garbh sléibhe a shárú. Tairgeann an t-aistriú Shimano TX50, derailleur cúil ZT50, agus 7-saorroth luais Shimano athruithe beachta giair, rud a fheabhsaíonn do smacht agus do inaistritheacht.

Tá sábháilteacht agus feidhmiúlacht ríthábhachtach, le córas soilsithe cuimsitheach, nascóirí uiscedhíonach, agus feidhm solas coscáin aon-bhealach sa solas eireaball. Cinntíonn an braiteoir luais maighnéadach 12-chomhtháite aistriú rianúil idir na trí mhodh marcaíochta: Pure Electric, Electric Power Assist, agus Human-Powered Marcaíocht.
Clibeanna Te: rothar leictreach sléibhe ceallraí inbhainte, monaróirí rothair sléibhe ceallraí inbhainte tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Fillte Leictreach Uile Tíre
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin


