Rothair Fillte do Dhaoine Fásta 7 Luas
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 25KM/ h -40KM/ h |
| Ábhar Fráma | Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 60V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.4 AH |
| Tréithe eile | |
| Áit Tionscnaimh | Chongqing, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K4-A |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | >50km/u |
| chasmhóiminte | 60-70 nm |
| Am Muirir | 1 ~ 3 uair an chloig |
| Seasamh mótair | Mótar Lárnach |
| Staid Battery | Iompróir Cúil |
| Ainm Táirge | 750w Sneachta Ebike |
| Forc tosaigh | 20*4.0 ola snowmobile gabhlóg tosaigh ionsú turraing buí |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Ais lárnach | Cúig chainéal 100*175 |
| Meáchan Glan | 36kg |
| Meaisín leictreach: | Roth labhair 350W{{1}W |
| Turas leanúnach: | 60km |
| Dath | Tacaíocht saincheaptha |
| Méid na mbonn: | 20Boinn Saill Orlach 4.0 |
| Ceallraí | 48V 15Ah Battery Litiam |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | D'fhonn sábháilteacht na n-earraí a áirithiú, déanfaidh ár gcuideachta na hearraí a fhilleadh ar dtús le pads cadáis, agus ansin iad a phacáil i gcartáin chun sábháilteacht na n-earraí a chinntiú do na ceannaitheoirí |
| Port | Chongqing Guangzhou Ningbo Shanghai |
| Cumas Soláthair | 1000000000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Ár Rothair Fillte do Dhaoine Fásta 7 Speed a thabhairt isteach – meascán ceannródaíoch de dhearadh, d’fheidhmíocht agus de ilghnéitheacht atá curtha in oiriúint don díograiseoir comaitéireachta agus eachtraíochta nua-aimseartha. Pacáilte le gnéithe a thugann tosaíocht do chumhacht, do shaincheapadh agus do mharthanacht, geallann an rothar fillte seo taithí marcaíochta gan sárú.

Cuireann na Rothair Fillte do Dhaoine Fásta 7 Luas speictream saincheaptha ar fáil, rud a ligeann duit an dath a oireann do do stíl a roghnú. Tá croí an rothair seo ina mhótar – mótar roth láidir 350W-1000W a chinntíonn raon luais spraíúil ó 25KM/uair go 50KM/uair. Le ceallraí litiam 48V10.4A, is féidir leat dul ar thurais a mhairfidh 40 ciliméadar ar mhuirear amháin, ag soláthar éifeachtúlacht agus fad saoil araon.

Ar mhaithe le compord agus feidhmíocht, tá sraith babhla speisialaithe agus feadán suíocháin cóimhiotal alúmanaim ar an rothar. Geallann na boinn speisialta 20*4.0 le haghaidh feithiclí leictreacha, mar aon le dearadh bonn sneachta leathnaithe caitheamh-resistant, an tarraingt agus an marthanacht is fearr. Cuireann láimhseáil agus fráma cothrománach cóimhiotal alúmanaim le struchtúr éadrom an rothair, rud a éascaíonn fillte agus iompar éasca.

Tá traein tiomána ardchaighdeáin ag na Rothair Fillte do Dhaoine Fásta 7 Speed, lena n-áirítear cromán cóimhiotal alúmanaim, aistriú Shimano TX50, dírailléar cúil Shimano ZT50, agus rothra luais Shimano 7-. Cinntíonn an meascán seo aistrithe fearas gan uaim agus taithí marcaíochta réidh. Cuireann an rannán 120-slabhra frith-meirge speisialta le haghaidh feithiclí leictreacha le marthanacht, ag gealladh fad saoil fiú i gcoinníollacha marcaíochta éagsúla.

Tá sábháilteacht ríthábhachtach, agus tá an rothar fillte seo feistithe le coscáin diosca meicniúla speisialaithe le haghaidh feithiclí leictreacha tosaigh agus cúil. Feabhsaítear sábháilteacht agus feidhmiúlacht na gcónascairí uiscedhíonacha, an luamhán coscáin as cumhacht, agus an fheidhm stiúrtha ceannlampa trí-in-aon adharc. Tá trí mhodh marcaíochta ar an rothar freisin - leictreachas íon, cúnamh cumhachta leictrigh, agus marcaíocht faoi thiomáint an duine - a sholáthraíonn solúbthacht do roghanna marcaíochta éagsúla.

Ní modh iompair amháin é na Rothair Fillte do Dhaoine Fásta 7 Luas; is léiriú é ar stíl agus ar fheidhmiúlacht. Le clib praghais fabhrach mar gheall ar dhíolacháin dhíreacha mhonarcha, éiríonn an rothar fillte seo ina rogha tarraingteach agus eacnamaíoch dóibh siúd atá ag lorg réiteach comaitéireachta dinimiciúil agus neamhdhíobhálach don chomhshaol. Fiosraigh agus ordaigh anois chun taithí a fháil ar an tsaoirse, an luas agus an saincheaptha a thugann an rothar fillte seo do do thurais agus d'eachtraí laethúla. Ardaigh do thaithí comaitéireachta inniu!
Clibeanna Te: rothair fillte do dhaoine fásta 7 luas, rothair fillte fásta tSín 7 monaróirí luas, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Gluaisrothar Leictreach Beag
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








