Rothar Leictreach Fillte do Dhaoine Fásta
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 27 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 20" |
| Voltas | 36V |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K5 |
| Cumas Battery | 10.5 AH |
| Luas uasta | >50km/u |
| chasmhóiminte | 30-50 Nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Am muirir | 6 huaire |
| Dath | dubh |
| Luas | 32 km/u |
| Cumhacht Mótair | 36V 250W |
| Ualach uasta | 150 KG |
| Ainm Táirge | Rothar Leictreach |
| Cineál | R-rothar Bóthair |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | cartán |
| Port | Guangzhou |
| Cumas Soláthair | 100000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Ár Rothar Leictreach Fillte do Dhaoine Fásta a thabhairt isteach – buaicphointe nuálaíochta, feidhmíochta agus stíle i saol na comaitéireachta leictrigh. Le fócas ar shaincheapadh, marthanacht, agus gnéithe nua-aimseartha, tá an rothar fillte seo deartha chun do thaithí soghluaisteachta uirbeach a ardú go dtí airde nua.

Tá traein tiomána ardfheidhmíochta ag an Rothar Leictreach Fillte do Dhaoine Fásta, lena n-áirítear cromán cóimhiotal alúmanaim, aistriú Shimano TX50, derailleur cúil Shimano ZT50, agus roth saorluais Shimano 7-. Cinntíonn an teaglaim seo aistrithe fearas réidh agus taithí marcaíochta gan uaim, cibé an bhfuil tú ag taisteal tríd an gcathair nó ag dul i ngleic le tír-raon éagsúil.
|
Daoine eile: seafta lárnach druma bláthanna Peilin, tarchur luas Shimano 7-, forc tosaigh cóimhiotail mhaignéisiam, ionstraim taispeána criostail leachtach, rialtóir braite cumhachta, mótair eitlíochta bratach, coscáin diosca meicniúla ardfheidhmíochta tosaigh agus cúil, charger tapa caighdeánach Eorpach DC2A . |
|||
Clibeanna Te: rothar leictreach fillte do dhaoine fásta, rothar leictreach fillte tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








