Rothar Leictreach Tíre Saill
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cruach ardcharbóin |
| Méid Rothaí | 20*4.0 |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 48V15A |
| Am Muirir | 6h |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Ceallraí feadán síos |
| Leithead na mBonn | 20*4" |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-K12 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Sraith babhla | babhla speisialta a leagtar le haghaidh feithiclí leictreacha |
| Ionstraim | 5-samhail luais le luchtú USB, P68 uiscedhíonach |
| Ar Off | Feidhm stiúrtha ceannlampa adharca trí-in-aon |
| Luamhán coscáin | Cónascaire uiscedhíonach, cumhacht as luamhán coscáin |
| Coscáin diosca | coscáin diosca meicniúla speisialta le haghaidh feithiclí leictreacha tosaigh agus cúil |
| Slabhra | 120 alt slabhra frith-meirge speisialta le haghaidh feithiclí leictreacha |
| Forc tosaigh | Forc tosaigh ola speisialta ionsúite turrainge do snowmobiles |
| Príomh líne | Líne amháin go seacht P68 uiscedhíonach |
| teanndáileog | 12-braiteoir luais maighnéadach comhtháite |
| Tacaíocht chos | tiubhaithe le haghaidh feithiclí leictreacha snowmobile |
| Cumas Soláthair | 9999 Bosca/Boscaí in aghaidh na Míosa |

Tosaigh ar an eachtra deiridh lenár Rothar Leictreach Fat Tire ceannródaíoch, turas cumhachtach agus ildánach atá deartha chun tír-raon éagsúla a shárú le stíl agus le cruinneas. Agus é ag baint le mótar roth láidir 350W-1000W, cinntíonn an rothar leictreach seo raon luais spraíúil ó 25KM/uair go dtí 50KM/uair an chloig spreagúil, rud a fhágann gur taiscéalaíocht spreagúil gach turas.

Soláthraíonn na boinn speisialta 20*4.0 le haghaidh feithiclí leictreacha, in éineacht le sraith babhla speisialta le haghaidh feithiclí leictreacha, tarraingt agus cobhsaíocht níos fearr, cibé an bhfuil tú ag seoladh sráideanna na cathrach nó ag dul i ngleic le cosáin easbhóthair. Buaileann an fráma cruach ardcharbóin, a bhfuil meáchan 33kg ann, an chothromaíocht foirfe idir neart agus aclaíocht, rud a thugann geallúint do thaithí marcaíochta marthanach ach nimiúil.

Deartha le haghaidh saincheaptha, tacaíonn an rothar le speictream dathanna a oireann do do stíl phearsanta, ag cinntiú nach modh iompair amháin é do Rothar Leictreach Saill Tire ach léiriú ar do indibhidiúlacht. Cuireann an feadán suíocháin cóimhiotal alúmanaim, an láimhseáil chothrománach, agus an clampán feadáin suíocháin le haistéitic sleek an rothair agus ag an am céanna feabhsaítear marthanacht iomlán.
Clibeanna Te: rothar leictreach boinn saille, monaróirí rothar leictreach boinn saille, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach Tire Folding le
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








