Rothar Leictreach Battery
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Méid Rothaí | 24" |
| Voltas | 36V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Dúbailte V |
| Cumas Battery | 8 Ach |
| Tréithe eile | |
| Seasamh mótair | mótair mol tosaigh |
| Staid Battery | Battery Comhtháite |
| Cineál Cliste | Leictreonach, Digiteach |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | TJFSD- F12 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 10 - 30 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| chasmhóiminte | 70-80 nm |
| Am Muirir | <1 hour |
| Branda | FYCLName |
| Ainm Táirge | Rothar Cathrach Leictreach |
| Ceallraí | 36V Battery Litiam |
| Cineál | 24'' E-Rothar |
| Cumhacht Mótair | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Lógó | Lógó Saincheaptha |
| Luas | 30~50Km/u |
| Rialaitheoir | Chliste Brushless |
| Eochairfhocail | Rothar Leictreach |
| Coscán | Diosca Brakce |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 1 ríomhaire/ctn |
| Cumas Soláthair | 500 Tacar/Tacar in aghaidh an Lae |

Ár Rothar Leictreach Battery a thabhairt isteach, comhleá gan uaim de stíl, feidhmíocht agus áisiúlacht, atá deartha go cúramach chun do thaithí marcaíochta a réabhlóidiú. Is teist ar an nuálaíocht é an rothar seo, ag a bhfuil dearadh agus teicneolaíocht cheannródaíoch den scoth, rud a fhágann gurb é an rogha iontach é do mharcaithe géarchúiseacha ar mian leo feidhmiúlacht agus áilleacht.

Ag croílár an rothair seo, tá fráma ródaithe cábla inmheánach ultra-éadrom agus marthanach 700C-16 orlach cóimhiotal alúmanaim 700C-16, deartha go hinniúil le urranna ceilte le haghaidh cuma caol agus sruthlínithe. Mar aon le forc tosaigh uile-alúmanam a ionsúnn turraingí, téann an rothar seo i ngleic go dian dícheallach le tír-raon éagsúla, ag cinntiú turas réidh agus compordach fiú ar bhóithre cnapánacha.

Deartha le compord marcach i gcuimhne, cuireann an handlebar féileacán agus an gas cóimhiotal alúmanaim greim suaimhneach agus eirgeanamaíochta ar fáil, rud a ligeann do rialú gan stró agus do inaistritheacht. Tá an diallait deartha go cúramach le bheith ard-leaisteacha agus eirgeanamaíochta, ag cinntiú taithí suíocháin plush agus tacúil, fiú le linn turas fada.

Bí réidh le haghaidh eachtra rothaíochta eisceachtúil leis an ard-aistritheoir ordóg luais SHIMANO 21-, derailleur tosaigh TZ31, agus derailleur cúil M310, rud a chumasaíonn athruithe gan uaim agus cruinneas gan uaim agus tú ag marcaíocht. Soláthraíonn na coscáin diosca meicniúla tarraingthe cábla cumhacht stoptha iontaofa, ag cinntiú do shábháilteacht agus do mhuinín ar an mbóthar.
Clibeanna Te: rothar leictreach ceallraí, monaróirí rothar leictreach ceallraí tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach do Dhaoine Fásta
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




