Rothar Leictreach do Dhaoine Fásta
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 21 Luas |
| Ábhar Fráma | Cruach |
| Méid Rothaí | 26" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Ceallraí LÉAD-AIGÉADACH |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 16.7 Ach |
| Tréithe eile | |
| chasmhóiminte | 70-80 Nm |
| Am Muirir | 1 ~ 3 uair an chloig |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Iompróir Cúil |
| Leithead na mBonn | 1.95, 2.125 |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | TJFSD-F01 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | >60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Bonn | 1.95 |
| Forc | Forc |
| Cineál roth | Roth Labhartha |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Lógó | OEM Made.welcome Lógó Saincheaptha |
| Láimhseáil barra | Cóimhiotal SM |
| roth saor | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Boinn agus feadán | 24/26/20*1.95/2.125 Tíre Dubh |
| Ócáid | Trá |
| Toirt | 0.2m³ |
| Sonraí Pacáistithe | SKD nó CKD de Alloy rims rocker mion-rothair bmx le haghaidh rothar bmx, mion-rothar feidhmíochta stunt bmx ar díol, saorstíle bmx saincheaptha mórdhíola 20 |

Ár Rothar Leictreach do Dhaoine Fásta a thabhairt isteach, meascán foirfe de theicneolaíocht cheannródaíoch, dearadh caol agus feidhmíocht níos fearr. Agus é déanta go beacht, geallann an rothar seo eispéireas marcaíochta gan sárú do dhíograiseoirí agus do chomaitéirí araon.

Ag croílár an rothair, tá fráma cóimhiotal alúmanaim 27.5 17- láidir ach éadrom 27.5 17-, ag a bhfuil ródú cábla inmheánach le haghaidh cuma glan agus sruthlínithe. Tá an forc tosaigh feistithe le teicneolaíocht ionsú turraing hiodrálach uile-alúmanam, rud a chinntíonn turas réidh fiú ar thír-reacha dúshlánacha. Leanann an dearadh eirgeanamaíochta le láimhseáil an fheadáin BT agus an gas brionnaithe cóimhiotal alúmanaim, ag soláthar rialú agus inaistritheacht den scoth.

Tá compord marcaíochta ríthábhachtach, agus sin an fáth go bhfuil diallait ard-deireadh ionchorpraithe againn a chinntíonn turas compordach, is cuma cén fad é. Cinntíonn athrú ordóg naoi luas SHIMANO SL-M2000 an rothair in éineacht le derailleur cúil an M370 aistriú fearas gan uaim, rud a ligeann duit dul i ngleic le tírdhreacha éagsúla gan stró.
Clibeanna Te: rothar leictreach do dhaoine fásta, an tSín rothar leictreach do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach Comaitéara Highway Uirbeach
Next2: Rothar Leictreach Battery
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin



