Rothair do Dhaoine Fásta
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 27 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 26" |
| Voltas | 36V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Líne Coscáin |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-X4 |
| Seasamh mótair | mótair mol tosaigh |
| Staid Battery | Tube Síos |
| Cineál Cliste | Leictreonach |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | 31 - 60 km |
| Luas uasta | >50km/u |
| chasmhóiminte | 30-50 nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Am muirir | 6 huaire |
| Ceallraí | Ceallraí litiam Aicme A 36V8A |
| MOQName | 100 |
| Mótar | Mótar 350W |
| Dath | dubh |
| Luas | 32 km/u |
| Cumhacht Mótair | 36V 250W |
| Ualach uasta | 150 KG |
| Ainm Táirge | Rothar Leictreach |
| Cineál | R-rothar Bóthair |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | cartán |
| Port | Guangzhou |
| Cumas Soláthair | 100000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Scaoil an t-áthas a bhaineann le marcaíocht lenár Ebikes do Dhaoine Fásta, atá deartha go cúramach chun eispéireas corraitheach compordach a sholáthar do rothaithe ar gach leibhéal. Cuimsíonn na rothair leictreacha seo, arna n-innealtóireacht le cruinneas agus aird ar mhionsonraí, an cumasc foirfe feidhmíochta, stíle agus solúbthachta.

Le méid boinn de 26*4.0, téann ár n-Erothair i ngleic go dian le tír-raon éagsúil le cobhsaíocht agus le rialú. Ardaigh do thaithí marcaíochta trí roghnú as pailéad dathanna inoiriúnaithe, rud a ligeann duit do indibhidiúlacht a chur in iúl tríd an aeistéitiúil is fearr leat. Tá na rothair seo déanta as cóimhiotal alúmanaim éadrom ach marthanach, agus ní bhíonn ach meáchan 29kg ag na rothair seo, rud a léiríonn an chothromaíocht is fearr idir inaistritheacht agus sturdiness.

Bain sult as cumhacht thar na bearta leis an mótar 350W-1000W, a bhfuil spócaí 12G ann le haghaidh turas réidh agus éifeachtach. Cinntíonn an ceallraí litiam, ó 48V10.4A go 48V25A, raon suntasach de 40 go 80 ciliméadar, ag soláthar an tsaoirse chun iniúchadh a dhéanamh i gcéin agus i gcóngar. Cibé an bhfuil tú ag cúrsáil ag 25/uair an chloig go fóillíochta nó ag iarraidh deifir aidréanailín ag 45/uair an chloig, seachadann ár Ebikes turas corraitheach gach uair.
|
Paraiméadair táirge |
|||
|
Méid: |
26 orlach |
Ábhar fráma: |
Cóimhiotal alúmanaim eitlíochta |
|
Luchtaigh: |
150 kg |
innealra leictreach: |
500-1000W |
Clibeanna Te: rothair do dhaoine fásta, rothair tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Sliabh Leictreach Saill Tíre
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








