
Rothair Leictreach Trí Roth
Tabhair faoi thuras réabhlóideach lenár Rothair Leictreach Trí Roth, meascán de chumhacht, seasmhacht, agus dearadh tuisceanach atá crafted chun do thaithí marcaíochta a ath-shainmhíniú. Ag croílár na rothair nuálaíocha seo tá mótar 800W iontach, a chinntíonn turas spreagúil agus dinimiciúil a...
Réamhrá Táirgí
| Cumhacht | 801-1000W |
| Voltas | 60V |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XL-LHY |
| Am Táille(h) | 7-9h |
| Cumas Grád | Níos mó ná nó cothrom le 25 céim |
| Míleáiste Tiomána | 30-50km |
| Úsáid Le haghaidh | Paisinéir |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CE |
| Paisinéirí | 3 |
| Córas Coscáin | Druma tosaigh + druma cúil |
| Méid na mBonn | 3.00-10 |
| Curb Meáchan | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cumas Ualach | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cineál Tiomána | Leictreach |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin tSín |
| Ainm Táirge | Trírothach Leictreach |
| Cumhacht | 800W |
| Ceallraí | 60V20AH ceallraí luaidhe-aigéad |
| Luas uasta (km/u) | 25-30km/u |
| Bonn | 3.00-10 Folús Tíre |
| Coscán | Coscán Droim Tosaigh agus Cúil |
| Rialaitheoir | 15 Feadán |
| Fráma | Fráma Cruach |
| Ceannlampaí | Ceannlampa stiúir |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Port | Tianjin, an tSín |
| Cumas Soláthair | 1000 lann/lann in aghaidh na seachtaine |


Slán le himní a raon leis an gceallra sárfhada buan, ag soláthar turas sínte gan aon stró le hathluchtú go minic. Deartha do gach séasúir, tagann na trí rothaí seo feistithe le ionsú turraing agus cochall, ag tairiscint cosaint gan sárú i gcoinne na n-eilimintí. Báisteach nó sneachta, is féidir leat do thimpeallacht a nascleanúint go muiníneach gan cur isteach ar chompord nó ar shábháilteacht.


Déanann ár Rothair Trí Roth Leictreach dath péint stylish atá neamhdhíobhálach don chomhshaol, rud a léiríonn tiomantas don inbhuanaitheacht agus don aeistéitic. Ní hamháin go bhfuil an taobh amuigh tarraingteach don tsúil ach tá sé marthanach freisin, ag cinntiú go bhfanann do rothar ina cheannródaí ar feadh na mblianta atá le teacht.


Ar phraghas iomaíoch agus ar fáil trí dhíolacháin dhíreacha mhonarcha, cuireann na Rothair Trí Roth Leictreach seo meascán gan sárú ar fheidhmíocht, marthanacht agus stíl ar fáil. Fiosraigh anois agus ordaigh do thrí roth leictreach féin, agus gabh isteach sa ghluaiseacht i dtreo ré nua soghluaisteachta ina dtagann cumhacht, seasmhacht, agus dearadh tuisceanach le chéile le haghaidh eispéireas marcaíochta gan sárú.
Clibeanna Te: rothair leictreacha trí roth, an tSín leictreacha trí roth rothair monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach 3 Wheeler
Next2: Rothar Leictreach Trírothach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
