
Trikes Leictreach Do Sheanóirí
Bain sult as an scoth na compord agus na háisiúlachta lenár Trikes Leictreach do Sheanóirí, deartha go tuisceanach chun freastal ar riachtanais uathúla marcaigh níos sine atá ag lorg modh iompair iontaofa agus compordach. Innealtóireacht le mótar maighnéad 500W 25- ó Zhengxuanbo, soláthraíonn na trikes seo ...
Réamhrá Táirgí
| Cumhacht | 501 - 800W |
| Voltas | 48V |
| Uimhir Mhúnla | XL-JKC |
| Luas uasta | Níos lú ná nó cothrom le 30Km/u |
| Am Táille(h) | 7-9h |
| Cumas Grád | Níos mó ná nó cothrom le 25 céim |
| Míleáiste Tiomána | 50-70km |
| Úsáid Le haghaidh | Paisinéir |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CE |
| Paisinéirí | 3 |
| Córas Coscáin | Druma tosaigh + druma cúil |
| Méid na mBonn | 3.00-8 |
| Curb Meáchan | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cumas Ualach | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cineál Tiomána | Leictreach |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin |
| Méid | 132*71*65 |
| Eochairfhocail | Trírothach Mótair do Dhaoine Fásta |
| Dath | Dath Saincheaptha |
| Deimhniú | CE |
| Mótar | 500W |
| Coscán | Coscán Droim |
| Rialaitheoir | 12 Feadán |
| Luas | 28km/u |
| Uaslódáil | 200kg-300kg |
| Lógó | Saincheaptha |
| Cumas Dreapadóireachta | 25 Céim |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Trírothach Mótaraithe do Dhaoine Fásta pacáilte i bpacáiste cartán / fráma iarainn roghnach |
| Cumas Soláthair | 10000 lann/Lannán in aghaidh na seachtaine |


Cuireann an seafta cuála cúig pholl beag Jusong, in éineacht le ceallraí roghnach 48/60, inoiriúnaitheacht agus éifeachtúlacht in oiriúint do roghanna aonair. Déanann an rialaitheoir cliste feadán uilíoch 48V 48V a bharrfheabhsú feidhmíocht an trike, ag cinntiú turas mín agus sofhreagrach. Roghnaigh ó raon de chargers minicíochta athraitheach cliste 48V60/20/32AH roghnach, ag soláthar solúbthacht agus áisiúlacht i muirearú.


Deartha le compord sinsearach i gcuimhne, tá forc tosaigh hiodrálach gluaisrothar ag baint leis na trikes le haghaidh turas réidh rialaithe. Cinntíonn an mhaolú suíochán cúr tiubhaithe an chompord is fearr le linn turais fhada. Cuireann an suíochán leanbh fillte teagmháil atá cairdiúil don teaghlach, rud a chuireann ar chumas seanóirí áthas an turas a roinnt lena chlann clainne.


Feabhsaíonn an bailchríoch péint leictreafóiriteach achomharc aeistéitiúil na trikes agus é ag cur marthanacht leis. Soláthraíonn an trunk cúil plaisteach spás stórála praiticiúil do ghiúirléidí pearsanta, ag comhlánú feidhmiúlacht na dtrikes.

Clibeanna Te: trikes leictreacha do sheanóirí, trikes leictreacha tSín do dhaoine scothaosta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Leictreach Trírothach
Next2: Rothar Trike Leictreach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
