
Trírothach Leictreach Do Dhaoine Fásta
Tabhair faoi thuras a bhfuil caoithiúlacht agus ilghnéitheacht gan sárú agat lenár dTrírothach Leictreach do Dhaoine Fásta, atá deartha go cúramach chun do thaithí comaitéireachta a ardú. Agus é á thiomáint ag mótar maighnéad láidir 500W, seachadann an trírothach seo turas cumhachtach agus éifeachtach, ag cinntiú go bhfuil do thaisteal laethúil ...
Réamhrá Táirgí
| Cineál Gluaisrothar | Gluaisrothar Leictreach |
| uas. Luas | 30-40km/u |
| Voltas | 48V |
| Tréithe eile | |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | XL- R6 |
| Áit Tionscnaimh | tSín |
| Rialaitheoir | 12T 30A |
| Taispeáin | stiúir |
| Cumas ceallraí | 60/72V 20AH |
| Méid na mBonn (Tosaigh/Cúl) | 300-8 |
| Coscáin (Tosaigh/Cúl) | Coscáin druma + coscán druma |
| Am muirir | 6-8 Uaireanta |
| USB | AR FÁIL |
| Cumhacht Mótair | 500W |
| Solas ceann | stiúir |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | idirbheartaíocht |
| Port | Shanghai, Tianjin |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


Feistithe le rialtóir feadáin chliste 48V-60V uilíoch 12-, is ionann ár dtrírothach agus buaicphointe na nuálaíochta teicneolaíochta. Déanann an ard-rialtóir seo feidhmíocht a bharrfheabhsú, ag soláthar eispéireas marcaíochta gan uaim agus sofhreagrach. Ráthaíonn na coscáin mol tosaigh agus cúil 110, arna gcomhlánú ag coscán coise, cumhacht stopála beacht agus iontaofa, ag cinntiú do shábháilteacht ar gach turas.


Fan ar an eolas agus i gceannas ar an ionstraim LCD digiteach, suite go háisiúil le haghaidh rochtain éasca. Soilsíonn na ceannsoilse ard-gheal do chosán, ag cur le hinfheictheacht le linn turais oíche. Cuireann an láimhseáil casadh uiscedhíonach marthanacht agus iontaofacht, rud a ligeann duit nascleanúint a dhéanamh go muiníneach trí choinníollacha aimsire éagsúla.


Ar phraghas iomaíoch, cuireann ár Trírothach Leictreach do Dhaoine Fásta luach eisceachtúil ar fáil gan cur isteach ar cháilíocht. Le díolacháin mhonarcha-dhíreacha, is féidir leat an trírothach gné-saibhir seo a fhiosrú agus a ordú ar phraghas fabhrach, ag baint úsáide as an meascán foirfe feidhmíochta, slándála agus áise. Déan do chomaitéireacht laethúil a athbheochan - fiosraigh anois agus glac le ré nua de shoghluaisteacht trírothach leictreach.
Clibeanna Te: trírothach leictreach do dhaoine fásta, trírothach leictreacha tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Trike Leictreach Do Dhaoine Fásta
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
