
Trike Leictreach Do Dhaoine Fásta
Déan taithí a fháil ar thodhchaí na soghluaisteachta pearsanta lenár Electric Trike for Adults, réiteach cumhachtach agus éifeachtach atá deartha chun do chomaitéireacht laethúil a ath-shainmhíniú. Tá mótar láidir 500W aige, agus comhcheanglaíonn an trike seo feidhmíocht agus iontaofacht gan stró, rud a chinntíonn turas dinimiciúil agus taitneamhach don...
Réamhrá Táirgí
| Cumhacht | 501 - 800W |
| Voltas | 60V |
| Tréithe eile | |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Am Táille(h) | 5-7h |
| Cumas Grád | 15-20 céim |
| Míleáiste Tiomána | 30-50km |
| Úsáid Le haghaidh | Paisinéir |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CCC |
| Paisinéirí | 2 |
| Córas Coscáin | Diosca tosaigh + druma cúil |
| Méid na mBonn | 14" |
| Curb Meáchan | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cumas Ualach | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Uimhir Mhúnla | XL- Q7 |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Áit Tionscnaimh | Tianjin, an tSín |
| Méid | Incheaptha |
| Cineál coscáin | Coscán Leictreonach |
| Fionraí | Fionraí Cúil |
| Solas | Solas Ceann stiúir |
| Ainm Táirge | Trírothach Leictreach |
| Ainm na Míre | turcaí trírothach leictreach |
| Eochairfhocail | trírothach leictreach do dhaoine fásta |
| Córas coscáin | tosaigh agus cúil coscáin druma dé |
| Méid rotha | 14 orlach |
| OEM% 2fODM | glacadh |
| Úsáid | trírothach paisinéirí leictreacha |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | Pacáiste cartán |
| Cumas Soláthair | 5000 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |


Le meáchan feithicle 85kg, buaileann ár trike leictreacha an chothromaíocht foirfe idir marthanacht agus maneuverability, ag tairiscint cobhsaíocht gan cur isteach ar aclaíocht. Mar gheall ar an uasluas dearaidh de Níos lú ná nó cothrom le 30KM/H agus míleáiste leanúnach iontach de Níos mó ná nó cothrom le 30KM tá sé ina chompánach idéalach le haghaidh turais uirbeacha gearra agus turais leathnaithe, ag soláthar áise gan sárú do marcaigh.


Tá praghas iomaíoch ar ár trike leictreacha, rud a fhágann gur rogha tarraingteach é dóibh siúd a thugann tosaíocht do cháilíocht agus d’inacmhainneacht araon. Le díolacháin mhonarcha-dhíreacha, is féidir leat an trike nuálach seo a fhiosrú agus a ordú ar phraghas fabhrach, ag cinntiú go bhfaighidh tú taithí ar an meascán foirfe feidhmíochta, áise agus cost-éifeachtúlachta.

Clibeanna Te: trike leictreacha do dhaoine fásta, trike leictreacha tSín do dhaoine fásta monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Trírothach Leictreach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
