
Trírothach Leictreach
Ár Trírothach Leictreach a thabhairt isteach, réiteach ildánach agus iontaofa do chomaitéireacht uirbeach nua-aimseartha a chomhcheanglaíonn gnéithe cumhachta, sábháilteachta agus teaghlaigh gan uaim. Is é croí an trírothaigh seo a mhótar cumhachtach 500W, a sheachadann feidhmíocht láidir a fhágann go mbeidh gach turas réidh agus ...
Réamhrá Táirgí
| Cumhacht | 351 - 500w |
| Voltas | 48V |
| Tréithe eile | |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Am Táille(h) | 7-9h |
| Cumas Grád | Níos mó ná nó cothrom le 25 céim |
| Míleáiste Tiomána | 50-70km |
| Úsáid Le haghaidh | Paisinéir |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CEE |
| Paisinéirí | 3 |
| Córas Coscáin | Druma tosaigh + druma cúil |
| Méid na mBonn | 14" bonn tubeless |
| Curb Meáchan | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cumas Ualach | % 7b% 7b0% 7d% 7dkg |
| Cineál Tiomána | Leictreach |
| Ainm branda | TaoHaoName |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Méid | 1450mm x 1000mm x 600mm |
| Bunús | An tSín, Hebei |
| MOQName | 10Aonad |
| Ainm branda | DAODEBAO/OEM |
| ODM&OEM | Inghlactha |
| Bonn | 14 Orlach |
| Dath | Saincheaptha |
| Lógó | Saincheaptha |
| Uimhir Mhúnla | XL-X1S |
| Eochairfhocal | Rothar leictreach |
| Bharántas | 3 Blianta |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | 1. Bain na gabhálais as an bhfráma agus fillte iad go docht le pláta cúr. Cosain páirteanna nach féidir a bhaint le wrap mboilgeog 2. Líon bun an cartáin le bord cúr agus cuir na codanna scaipthe, na gabhálais agus na cadhnraí 3. Deisigh na codanna taobh istigh den bhosca cairtchláir agus bain úsáid as greamáin séalaithe an bhosca chun é a shéaladh agus a shocrú 4. Lipéad marc loingseoireachta agus réamhchúraimí ar an mbosca 5.Or saincheaptha de réir riachtanais an chustaiméara |
| Cumas Soláthair | 3000 Aonad/Aonad in aghaidh na Seachtaine |


Fan ar an eolas agus i gceannas ar an ionstraim LCD digiteach, suite go straitéiseach le haghaidh rochtain éasca. Déan nascleanúint go muiníneach le linn turais oíche leis na ceannsoilse geal, ag cinntiú infheictheacht agus sábháilteacht i gcoinníollacha íseal-éadrom. Cuireann na barraí láimhe uiscedhíonach le marthanacht, rud a ligeann duit dul i ngleic le coinníollacha aimsire éagsúla gan cur isteach ar greim agus rialú.


Comhlíonann praiticiúlacht áisiúlacht le ciseán stórála sa tosaigh, rud a ligeann duit do chuid giuirléidí a iompar gan stró. Cibé an earraí grósaeireachta, earraí pearsanta nó bunghnéithe é le haghaidh lá amuigh, cuireann an trírothach go leor spáis ar fáil duit.


Céim isteach i ré nua de shoghluaisteacht uirbeach - fiosraigh anois agus taithí a fháil ar an meascán foirfe cumhachta, sábháilteachta, agus dearadh teaghlaigh-dhírithe lenár Trírothach Leictreach. Déan do chomaitéireacht laethúil a réabhlóidiú agus cruthaigh cuimhní buana ar an mbóthar le trírothach a chomhcheanglaíonn feidhmiúlacht agus inacmhainneacht gan uaim.
Clibeanna Te: trírothach leictreacha, monaróirí trírothach leictreacha tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Leictreach Trike
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
