
Leictreach Trike
Céim isteach i dtodhchaí na comaitéireachta uirbí lenár Electric Trike, iontas innealtóireachta atá déanta go cúramach a chumasc cumhacht, nuálaíocht agus praiticiúlacht. I gcroílár an trike ceannródaíoch seo tá mótar maighnéad cumhachtach 500W 25-, an mótar Zhengxuanbo, a sheachadann turas dinimiciúil agus éifeachtach...
Réamhrá Táirgí
| Cumhacht | 501 - 800W |
| Voltas | 60V |
| Uimhir Mhúnla | XL- X1CP |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Am Táille(h) | 7-9h |
| Cumas Grád | 20-25 céim |
| Míleáiste Tiomána | 50-70km |
| Úsáid Le haghaidh | Paisinéir |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | Eec |
| Paisinéirí | 3 |
| Córas Coscáin | Druma tosaigh + druma cúil |
| Méid na mBonn | 8-mol roth iarainn boinn orlach Dongyue |
| Curb Meáchan | 100-200kg |
| Cumas Ualach | 200-300kg |
| Cineál Tiomána | Leictreach |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Áit Tionscnaimh | Hebei, an tSín |
| Méid | 1630mm x 750mm x 1670mm |
| Cumhacht | 501 - 800W |
| Dath | Dath Saincheaptha |
| Ainm Táirge | Trí Rothar Trí Roth |
| Ceallraí | Luaidhe-aigéad |
| Mótar | Gan scuab |
| Solas | Solas faoi stiúir |
| Coscán | Coscáin Tosaigh Cúl Coscáin Dúbailte |
| Luas uasta (km/u) | 35-45km/u |
| Curb Meáchan | 100-200kg |
| Voltas | 60V 72v |
| Pacáistiú agus seachadadh | |
| Sonraí Pacáistithe | CARTON |
| Port | Tianjin nó Qingdao port |
| Cumas Soláthair | 3000 Aonad/Aonad in aghaidh na Seachtaine |


Déan nascleanúint le cruinneas agus muinín, a bhuíochas sin do sheafta cuála cúig pholl beag Jusong, ag cinntiú láimhseáil rianúil agus iontaofa. Cuireann an trike solúbthacht ar fáil le ceallraí roghnach 48/60, arna chomhlánú ag rialtóir 48V feadáin uilíoch 12- chun an fheidhmíocht is fearr a bhaint amach. Roghnaigh ó raon de luchtairí minicíochta inathraithe cliste a oireann do do riachtanais shonracha, le roghanna cosúil le 48V60/20/32AH ar fáil.


Deartha do chompord agus praiticiúlacht, gnéithe an trike forc tosaigh alúmanam hiodrálacha gluaisrothar, a chinntíonn turas compordach agus rialaithe. Cuireann an córas frith-goid dé-rialú tosaithe aon-chnaipe sraith bhreise slándála leis, rud a chosnóidh d'infheistíocht gan stró.


Agus bailchríoch péint leictreafóiriteach agus fráma ar ais plaisteach ag baint leis, ní hamháin go n-eascraíonn ár dtrike leictreach stíl ach geallann sé marthanacht agus athléimneacht freisin. Cuireann an suíochán leanbh fillte i dteagmháil le teaghlaigh, rud a ligeann duit an turas a roinnt le do cheann beag go compordach.

Clibeanna Te: trike leictreacha, monaróirí trike leictreacha tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Rothar Trike Leictreach
Next2: Trírothach Leictreach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
