Rothar Leictreach Sneachta Sléibhe
Réamhrá Táirgí
| Giaranna | 7 Luas |
| Ábhar Fráma | Cóimhiotal Alúmanam |
| Méid Rothaí | 26" |
| Voltas | 48V |
| Soláthar leictreachas | Battery Litiam |
| Córas coscánaithe | Coscán Diosca |
| Cumas Battery | 10.5AH |
| Tréithe eile | |
| Seasamh mótair | Mótar Mol Cúil |
| Staid Battery | Battery Comhtháite |
| Cineál Cliste | Braiteoir, Leictreonach, Digiteach |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | DAODEBAO |
| Uimhir Mhúnla | DGCS-X0 |
| Raon in aghaidh na Cumhachta | >60 km |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| chasmhóiminte | 70-80 nm |
| Am Muirir | >3 uair an chloig |
| Ainm Táirge | Rothar Sléibhe Leictreach |
| Ceallraí | 48V 10.5Ah Battery Litiam |
| Cumhacht Mótair | 500W |
| Taispeáin | Taispeáint Digiteach LCD / MPH Ionstraim |
| Coscán | Coscán Diosca Hiodrálacha |
| Forc | Forc fionraí |
| Bonn | 26*4.0 |
| Cumas luchtaithe | 200KG |
| Roghanna Lipo Charger | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| Mód Taistil | Tiomána Cumhacht Leictreach Pure + Cúnamh Pedal |
| Cumas Soláthair | 600 Píosa/Píosa in aghaidh na Míosa |

Ag tabhairt isteach Rothar Leictreach Sneachta Sléibhe, cuimsiú cumhachta, solúbthachta, agus dearadh ceannródaíoch a thugann do chuid eachtraí easbhóthair chuig airde nua. Innealtóireacht le cruinneas agus aird ar mhionsonraí, tá an rothar leictreach seo in oiriúint chun freastal ar éilimh na marcaigh is eachtrúil, ag cinntiú taithí gan sárú ar an taobh amuigh.

Le méid bonn láidir 26*4.0, téann an Mountain Snow Electric Rothar i ngleic go héasca le tír-raon dúshlánach, ag soláthar tarraingt agus cobhsaíocht nach ionann é. Ligeann na roghanna datha saincheaptha duit marcaíocht i stíl, ag cur in iúl do indibhidiúlacht agus tú ag dul trí thírdhreacha clúdaithe le sneachta nó cosáin sléibhe. Buaileann an fráma cóimhiotal alúmanaim éadrom ach durable, le meáchan glan de 29kg, an chothromaíocht foirfe idir neart agus inaistritheacht.

Agus é á chumhachtú ag mótar ilúsáideach 350W-1000W, arna chomhlánú ag 36 12spócaí G, seachadann an rothar leictreach seo raon luais dinimiciúil ó 25/uair compordach go dtí 50/uair an chloig exhilarating. Cinntíonn an ceallraí litiam, atá ar fáil i gcáileanna ó 48V10.4A go 48V25A, raon mórthaibhseach de 40 ciliméadar go dtí 80 ciliméadar ollmhór, rud a ligeann duit dul ar thurais leathnaithe gan imní ort.

Feidhmíonn an scáileán mór dath rialaithe lárnach cliste, P68 uiscedhíonach, mar lárionad nerve an rothair, ag soláthar faisnéis fíor-ama faoi do thiomána. Tugann na trí mhodh marcaíochta - Modh leictreach íon, modh Assist, agus modh marcaíochta daonna-chumhachtaithe - duit do thaithí rothaíochta a chur in oiriúint do do shainroghanna agus do leibhéil fuinnimh.

Tá an tsábháilteacht ríthábhachtach, ina bhfuil coscáin diosca meicniúla speisialta, cónascaire uiscedhíonach a rialaíonn an ceannlampa agus an adharc, agus feidhm solais coscáin cas ar chlé agus ar dheis ceithre-in-aon sa solas eireaball. Cuireann an forc tosaigh buí ola snowmobile ionsú turrainge le compord an taistil, rud a chinntíonn turas réidh fiú ar an tír-raon míchothrom.
Le cumas luchtaithe de 150kg, freastalaíonn an Mountain Snow Electric Rothar marcaigh de mhéideanna éagsúla, ag gealladh eachtra roinnte do chách. Tugann an phraghsáil fhabhrach, mar aon le díolacháin dhíreach ón monarcha, cuireadh duit fiosrú agus ordú a dhéanamh inniu, chun do thicéad a fháil ar thuras leictreach trí na sléibhte. Ná caill an deis do thaithí easbhóthair a ath-shainmhíniú – cuir fáilte roimh an Mountain Snow Electric Rothar isteach i do shaol!
Clibeanna Te: rothar leictreach sneachta sléibhe, monaróirí rothair leictreacha sneachta sléibhe tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya: Folding Saill Tíre Rothar Cathrach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








